Ukažte pokojíčky pro miminka

lenka253
18. kvě 2018

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli se tu nechcete podělit o pokojíčky jak jste je měly nachystané pro miminka? Hledám inspiraci 😍

viki999
18. kvě 2018

@lenka253 Je tu skupinka "Dětské pokojíčky - zařizujeme..." Tak se zkus kouknout tam 🙂

katkatris
18. kvě 2018

Taky se ráda přidám k tématu a zajímají mě fotky 🙂 pro inspiraci 🙂

nikolaamiminko
18. kvě 2018

Tak ja se pochlubim ;)

lenka253
autor
18. kvě 2018

@nikolaamiminko To je jak z pinterestu 🙂 Krásný!!

lenka253
autor
18. kvě 2018

Já mám v plánu něco takového 🙂

milusina
18. kvě 2018

@nikolaamiminko Krásný pokojíček 😍Mohu se zeptat,kde jste sehnala to polštářkové jméno?

2hanah
18. kvě 2018

@nikolaamiminko Tak ten je přímo katalogovej, těžce závidím 😄😍

nikolaamiminko
18. kvě 2018

@milusina Firma Moser Angeli - spravne pleny bavi, jsou na facebooku a maji moc hezke veci v ruznych barvach, a ceny jsou lepsi nez jinde

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@lenka253 to vypada super ten tvuj plan!

vanea
18. kvě 2018

To je nádhera @nikolaamiminko !! Já mám teda fotku jen jednu blbou, a to až když byl maloš doma:( Máme postýlku v ložnici, takže má svůj koutek:D nahoru jsem chtěla na zeď podobné věci jako jsou výše (lapač snů, jméno, nějakou poličku a obrázky), ale narodil se o měsíc dřív, já to nestihla a teď už jsem se nedokopala :D jednou mu ale pokojík vyšperkujem! takže za nás jen taková pidi fotka s koutkem =)

soleilll
18. kvě 2018

@lenka253 Nejsem na nějaké zbytečné serepetičky a lapače prachu, takže jsem vybavovala prakticky (taky šlo už o druhé dítě a to se opravdu tolik neřeší). Od narození vlastní pokojík, ve ketrém jsem první půlrok spala s ní. Přidávám foto, jak to vypadalo na začátku, teď už je vybavení pozměněné podle aktuálního věku dítěte, přidaný koberec, další skříně, psací stůl, tapeta atd.

blackhole
18. kvě 2018

@lenka253 ty obrázky pro inspiraci jsou hezký, akorát je praktičtější nemít na zemi koberec a přebalovák ideálně dál ode zdi (hlavně pokud čekáte chlapečka ;) )

letadylkokane
18. kvě 2018

@soleilll a vis, ze se mi ten tvuj pokojik libi nejvic? Je totiz normalni, nenacancany a nekatalogovy. Je skromneji zarizeny, ale co potrebuje novorozene miminko, ktere stejne nevidi dal nez 20 cm? Hlavne lasku... A ta se nemeri poctem vystajlovanych polstarku v postylce a "nahovnaru" na zdech.

Nic ve zlem, ostatni holky 🙂

vanea
18. kvě 2018

@blackhole s tím kobercem musím souhlasit teda:X to by bylo...jinak dokládám aktuální fotku 8m "po" 🙂 dekorace nějak nejsou... jen binec na přebalováku:X (a postýlka většinou opuštěná, jak spí s náma:D)

lucievitackova
18. kvě 2018

Ahoj holky,tak tohle je kralovstvi nasi princezny😊

niki1107
18. kvě 2018

@nikolaamiminko A ty polstarkove mantinely mate taky z Moser Angeli? ☺

blackhole
18. kvě 2018

@vanea tak jestli je tohle binec, tak jsem ráda, že jsi nebyla u nás 😀😀 My to máme tak, že syn má postýlku ve svém pokoji, ale v ní jen spí a jinak je přes den se mnou v kuchyňoobýváku. Dětský pokoj je zatím skoro nezařízený, je tam jen postýlka a komoda z Ikey a herničku má v obýváku 😉

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@vanea odkud mas ten pradelnik?ty rukojeti jsou pecka!

leneee
18. kvě 2018

@zelenaesmolda taky se mi moc libi 🙂 👍

nikolaamiminko
18. kvě 2018

@niki1107 Ano 🙂

soleilll
18. kvě 2018

@letadylkokane No tos mě mile překvapila. 🙂 Máš pravdu - novorozeněti stačí místo na spaní a matce ještě místo na přebalování (protože na posteli to nejde, za chvíli bych si totálně odvařila záda) a kojení, takže třeba křeslo. Jakmile se dítě začne pohybovat, je dobré koberec pořídit, minimálně tam, kde si nejčastěji hraje.
Teď už se snažím, aby pokoj byl trochu sladěný a nebylo to jen skladiště plen a hraček, ale za chvíli už do toho dítě začne mluvit a designové představy matky vezmou za své. 😃

vanea
18. kvě 2018

@zelenaesmolda Kika, ale kupovali jsme loni v létě :/

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@vanea ale aspon mam inspiraci az budu zarizovat ja 🙂

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@vanea jsem tam to miminko na prvni pohled vubec nevidela :D

vanea
18. kvě 2018

@zelenaesmolda jj, ať se vybavování vydaří dle představ, my neměli pokojík a i tak nám to dalo zabrat=D
- to s miminkem už mi psalo víc lidí :X někteří si mysleli, že je to panenka 😃 je fakt, že byl maličký=)

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@vanea kolik vazil pri narozeni?

vanea
18. kvě 2018

@zelenaesmolda 2,6kg =) narodil se cca o měsíc dřív...takže na to kdy šel ven, byl vlastně krásně velký 👍

zelenaesmolda
18. kvě 2018

@vanea moje mala mela 2900 a i tak se mi zdala malicka.ted si predstav jak jsem musela vypadat ja kdyz jsem mela 1650g...mamka rikala,ze i dupacky pro panenku na me visely

niki1107
18. kvě 2018

@nikolaamiminko Je to nadherny pokojicek 😍

svozilka
18. kvě 2018

S dovolením se přidám s pokojickem našeho prvňáčka. Není to sice už miminko, ale tak do dvou let se bude muset dělit s právě narozeným braskou. Tak budeme muset vymyslet, jak kluky spolu ubytovat.