V čem jste měly miminko přes den?

bauskka
11. pro 2018

Ahoj maminky. Dotaz na ty, které mají děti od sebe jen krátce. Mám doma dcerku a v dubnu se nám narodí druhé. Budou od sebe přesně rok a půl. Chtěla jsem se zeptat na rady tipy v čem jste měli druhé miminko přes den v obýváku? První dceru jsem měla v hnízdě na gauči, ale to s druhým mimčem nebude možné. Postýlka nepřipadá v úvahu. Napadl mě jenom proutěný košík a nebo nějaký závěsný vak ze stropu, ale ten je do našeho bytu na prd. Máte prosím jiné tipy v čem mít mimco? Děkuji! 🙏

barmo
11. pro 2018

My máme na duben nachystanou postýlku do ložnice a i ten proutěný koš s kolečky, který se dá přesouvat tam, kam je potřeba 🙂

barchen
11. pro 2018

@bauskka Resim stejnou situaci, mam doma novorozene. Hnizdecko nemuzu kvuli starsi ale ty kosiky mi prijdou strasne drahe vzhledem k par tydnu/mesicu pouzivani. Napadlo me vytahnout cestovni postylku nebo zkusim korbu z hlub.kocaru, tu mam v chodbe.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
gruyerre
11. pro 2018

@bauskka asi bude nejlepší ten proutěný koš, měli jsme ho taky, i když jen na pár měsíců, protože máme malý obývák a koš zabral hodně místa. Stejně jsem miminko dávala spinkat spíš do ložnice, kde ho starší nebudil.
@poah Na gauči bych se bála spíš zašlápnutí nebo zalehnutí starším lumpem 🙂

kac_kac
11. pro 2018

Mám děti 19 měsíců od sebe, starší je strašlivý rarach, na chvíli se nezastaví. Mimino mám v košíku na kolečkách (ale i tam už batoláček párkrát vylezl) a v současnosti se nám vyrábí stojan na zavěšení hacky ( http://www.tiki-mechulka.cz/HACKY-SKLADEM-c1_29... )

karlajasmine
11. pro 2018

Mám děti od sebe 23 měsíců a mladšího jsem měla na gauči, pak na dece na zemi, na posteli, popř v lehátku nebo chvíli v šátku. Starší mu neubližoval.

g_m
11. pro 2018

Proc nepripada postylka v uvahu? My mame jednu v loznici a druhou prave v obyvaku. Maly ma 3 mesice a uz se zacal otacet, takze gauc je na nic.

soleilll
11. pro 2018

@bauskka První jsem měla v košíku na kolečkách, ale mám malé a drobné děti a i tak vydržel jen pár měsíců - později se do něj už dítě pohodlně nevejde. Druhé dítě jsem měla v obýváku v cestovní postýlce s novorozeneckou vložkou (zvýšené lůžko), kterou jsem později oddělala a postýlka sloužila na denní spánek i jako ohrádka. Má boční vlez na zip a kolečka, takže ideál. Navíc cestovní postýlku využiješ i jinak, takže praktická investice. Nicméně starší dítě bylo v té době už ve školce, takže odpadla potřeba běhat kolem obou najednou.

bayt
11. pro 2018

@bauskka já měla syna na spaní v posteli, když nespal, tak na hrací dece v obýváku

popelka1984
11. pro 2018

Chtělo by to něco co druhý sourozenec třeba omylem nepřevrhne, u košíku bych trochu obavy měla. Strašně jsem byla spokojená s cestovní posýlkou, měl v ní matraci a byl moc spokojený. U tchánovců měl syn dřevěnou ohrádku, kde podložka šla dát do několika výšek.

fandysek_1
11. pro 2018

@bauskka děti mám rok od sebe. Teď bych samotné děti nemohla nechat. Malý nechce ublížit, ale ještě v roce nemá tu míru hlazeni a pusinkovani. Pokud potřebuji odložit miminko mám cestovní postýlku.Jinak ji hodně nosím a mám ji u sebe a hrajeme si všichni společně. Někdy, když je potřeba odložim si i toho ročního do té postýlky.

nupta
12. pro 2018

@bauskka V postýlce na kolečkách.

lpch
12. pro 2018

Ja se pridavam k pistelkam, ktere doporucuji kos na koleckach. Mela jsem ho pro syna v dome rodicu, doma byl v postylce, ale ted si kos poridim i domu. Jednoduse jsem v nem syna uspala a muzu ho presunout v pripade potreby kdekoliv po byte, pripadne ven na terasku

mku
12. pro 2018

Me prislo zbytecne na tech par tydnu neco porizovat, tak jsem jen koupila za 200kc navleky na kolecna a syn byl i v obyvaku v kocarku.