Velikost věciček pro novorozence. Jakou koupit?

terkakanec
3. kvě 2020
eviicka
8. kvě 2020

@terkakanec spíš může napovědět jak jste byli velcí při narození a jaký je odhad, něž výška v dospělosti.

misel027
8. kvě 2020

Já měla 50 a malému to bylo akorát, možná ještě trochu větší. Měl 50 cm.

anyroxy
14. lis 2020

Mám termín v únoru, koupila jsem v H&M plyšovou a sustakovou kombinezku. Mamka mi poradila vzit velikost 62? ze pod to muzu malou navlect. Ted se ale obavam, ze v tom bude plavat :( preci jen ty miminka z porodnice jsou opravdu mala..Co myslite? Mam si tu velikost nechat nebo spise vymenit za velikost 56?

any2any
14. lis 2020

@anyroxy Hele, tohle ma kazdej fakt jinak. Ja mela pro dceru hodne veci ve vel. 56 a kdyz jsme meli jet domu z porodnice, tak se do obleceni nevesla a manzel musel jet pro velikost 62. Jasne, pak se doma do vel. 56 nekterych znacek oblikla, ale nektery znacky oblikla az od vel. 62. A to nebyla obri, mela 3.9 kg, 51 cm... Takze klidne porid i neco malo vel. 56 a po porodu pripadne dokoupis...

anyroxy
14. lis 2020

@any2any dekuju za radu 🙂 no ono jde o to, ze ten overal mi ted prijde velikej (62 v H&M) :D Pomerila jsem to s dupackama z C&A ve vel. 56. Asi by se to dalo, overal nebo kombinezka je stejne jen na ven. Ale je tam celkem rozdil, ze by v to plandala :D Bohuzel se do H&M nedostanu, abych to vymenila...to me stve :(

any2any
14. lis 2020

@anyroxy Jo tak pokud je z H&M, tak to bych brala tu vel. 56, velikostne mi prijde h&m trosku vetsi. Ja tenkrat poridila do porodnice krasny komplet od ceske firmy Vecicky (Little things) a jejich vel.56 byla proste mala. 🙈

sudylichozrout
14. lis 2020

@any2any
@anyroxy HM je vetsi min. o velikost. Mama mi tam koupila 56 kombinezu (medveda) a jeste je to dceri velke a to ma uz 65 cm. Body take vetsi. CA u nas sedi nejlepe, holky jsou stihle, CA je spise na stihlejsi somatypy.

anyroxy
14. lis 2020

@sudylichozrout Jejda :D tak to jsem s tou velikosti 62 prehnala. Blby je, ze se ted do H&M nedostanu, bydlime na vesnici a kdovi, kdy budeme mit cas tam jet, abych to vymenila...To me pekne stve. Kdyz jsem to kupovala, tak jsem mela radost, ze si muzu odskrtnout neakou polozku a zase nic :D

sudylichozrout
14. lis 2020

@anyroxy Bude ti v tom asi fakt plavat. Tohle je ta stejna kombineza, co mam. Jen mama brala vel. 56 a byla to minimalne 62, spise 68. Mam tu jeste jednoho HM medveda. To je 62 tusim. Pockej chvili, vyfotim.

sudylichozrout
14. lis 2020

@anyroxy Body CA vel. 56 a 62 na sobe a medved MH vel. 68. Dcera meri 65 cm ted a olave v nem hodne. Body 62 ji jeste v pohode je.

petulkadodo
14. lis 2020

@terkakanec Náš malý měl 3800g a 51 cm a nosil od narození body 56, a z té do měsíce vyrostl. Kombinézu neposoudím, rodila jsem v létě. Ale když bude velká, ohrneš rukávy a do měsíce ti do ní doroste. Samozřejmě taky záleží, jestli se marodí miminko 3 nebo 4 kg. 3 kg do toho bude dorůstat trochu dýl. My jsme tu 56 ale ani nestihli pořádně unosit.