Videochůvička - jakou máte a jak jste spokojené?

maly_piskotek
9. bře 2016

Holky vybiram videochuvicku a sice jsem koukala na recenze na heurece, ale moc tam toho neni a tak bych se rada zeptala na Vase zkusenosti. Jake videochuvicky mate a jak jste spokojene? Na 99% vyuzivame chuvicky jen vecer, takze bych rada nejake s dobrym nocnim videnim...

puresin
9. bře 2016

Mame Motorolu (typ Ti teda uz nepovim) a je bezva, dite smirujeme kazdy vecer i v uplne tme, ma otacivou kameru a docela slusny dosah.

nellilie
13. bře 2016

Taky máme motorolu, dokonce má prý malý emise- jestli jsem to dobře pochopila tak míň vyzařuje ;) Já jsem moc spokojená, dosah má prima🙂

littlecharm
19. bře 2016

Také vybírám a po přečtení všelijakých recenzí jsem rozhodnutá jít do těchto : http://www.pilulka.cz/avent-chuva-digitalni-scd.... Chtěla jsem původně Motorolu teď v akci za 2 tis, ale nemá dobré recenze.

malinka_02
3. dub 2016

Já se rozhoduji mezi Philips Avent SCD 603 a 610, máme avent digitální a jsem moc spokojená..

kristyna90
3. dub 2016

my mame motorolu a naprosta spokojenost + pritel si vydupal ibaby jelikoz je casto v praci a maleho skoro nevidi, funguje to pres wifi a jelikoz zijeme daleko od rodiny, je to fajn i pro babicky🙂 s tou jsme take nadmiru spokojeni.. 🙂

janakailana
19. dub 2016

NO koukala jsem taky na Philips Avent scd 603, bohužel někde jsem četla že dětská jednotka vydrží na baterii pouze 3 hodiny, což je fakt málo, pokud např. přes léto budete dávat 2x denně miminko do kočárku...to aby člověk vykradl banku, aby měl na ty baterky. Nabíjecí výrobce do téhle dětské jednotky nedoporučuje...Snad se tu najde někdo jiný kdo má zkušenosti opačné.

maly_piskotek
autor
2. kvě 2016

@puresin
@nellilie holky ty motoroly jsou i na baterie, nebo jen do zasuvky? Dekuji

gepe
2. kvě 2016

@maly_piskotek my mame Motorolu MBP36 (uz skoro 3 roky🙂) ) kamera do zasuvky, jednotka se nabiji ze zasuvky.

zzandulkaa
2. kvě 2016

Taky mám motorolu. Je to jen přes jedny zavřené dveře a každou chvilku pípá, že je bez signálu. Pětkrát pípne a signál zase je. Taky musí být pořád v zásuvce, bo baterka vydrží max dvě hodiny.

puresin
2. kvě 2016

@maly_piskotek Kamera je jen do zasuvky, monitor se pres ni dobiji, ale vydrzi pak dlouho i mimo sit.