Zimní botičky velikosti 16

kalka19
27. zář 2017

Prosím, prosím.... Neví některá z vás, kde seženu zimní botičky velikosti 16?

jitka_cv
28. zář 2017

Myslím,že velikost 16 neseženeš,dělají je většinou až od 18,19.Velikost 16 budou jedině tak nějaké zimní návleky.Při této velikosti výrobci nepředpokládají,že dítě chodí.Tudíž nepotřebuje boty.

nafuka
28. zář 2017

koukala jsem na Froddo Prewalkers, začínají na 19.Chodí to dítě samo bez opory nějakou větší vzdálenost ? Taky záleží jakou má nožku. Takhle naslepo moc neporadíme.

blahova_andrea
28. zář 2017

v profilu máš 4 leté dítě...to snad nemá velikost 16 😲 kolik je délka takové nožky vel. 16?

nafuka
28. zář 2017

tak to má asi pro jiné, čtyřleté dítě už asi nějaké boty mít bude.

blahova_andrea
28. zář 2017

@nafuka no to asi jo, ale jiné v profilu nemá, tak mě to jen zaujalo 😉

nafuka
28. zář 2017

mě taky, ale říkala jsem si, že na čtyřleté to těžko bude,to je tak velikost na dítě do roka.Stejně myslím, že to těžko sežene zimní boty.Třeba by poradila @marukm.

blahova_andrea
28. zář 2017

@nafuka podle mě je v této velikosti problém každá bota, ne potom zimní. s touto velikostí děti nenosí nic nebo různé capáčky

mandala
28. zář 2017

@kalka19 A to už jako chodí ? 😲 Pokud ne, tak bota může být klidně větší, u zimních bot je to dokonce nutnost...

ev.ka
28. zář 2017

asi by odpovídalo, že 4 leté dítě má nohu 16cm, ne vel. 16

frndafrrr
28. zář 2017

Máme celoročky vel.16 zn. elefanten, ale mám je už po synovi (má 6), takže aktuálně nevím, jak to s velikostmi mají.

stuplakova
29. zář 2017

A musí mít botičky? Chodí už dítko? Že by se to dalo vyřešit nějakýma válenkama a hrubšíma ponožkama. Nicméně do budoucna to možná taky budu potřebovat vědět, tak se ráda dozvím, kde takové malé zimní botičky sehnat 🙂

kalka19
autor
30. zář 2017

Omlouvám se, že píší až teď. Holčine je 13mesicu a sama chodí. Nožku má velkou 9,8cm. Ptala jsem se už v několika obuvich, lékárnách, proto to zkouším ještě tady.

pajounek
30. zář 2017

No ja mela prvni snehulky vel 20/21 a stelku meli nejakych 11-12cm ;) tak to by urcite mit mohla. Byly to Demar

blahova_andrea
30. zář 2017

dcera měla nejmenší myslím 18, ale ne zimní a byly fakt pidi. kde jsi vzala, že by jsi potřebovala vel.16? myslím, že vel.19 už v klidu koupíš a pokud jak píše pajounek má 20 stélku 11cm, tak by to neměl být problém vyřešit 🙂

blikacka30
30. zář 2017

Já jsem třeba před dvěma dny koupila malému, ale samozřejmě jenom pro legraci, bačkůrky ve velikosti 16 a to dokonce v Tescu a za stovku ;) Nejsou to capáčky, prostě klasické bačkůrky. Takže se určitě dá koupit i tak malá velikost, ale botičky, tak u těch pochybuji. Nejmenší bude fakt asi ta 18-tka.

kalka19
autor
30. zář 2017

Děkuji, paní co jí měřila nožku v obuvi, tak mě to říkala. Mrknu na ty Sněhulky a uvidíme.

petronilkaa
2. říj 2017

Dcera měla první botky nejmenší vel.17 a to je měla o číslo větší. Ale musela jsem do speciální obuvi pro děti (u nás jich je tu několik), vybírala z 3 typů bot (víc v té velikosti neměli) a nechala tam skoro 1400,-.. Ale bylo to potřeba, lítala jako divoch, ale je holt Popelka i dnes 3,5 roku a vel. bot 23/24

kalka19
autor
2. říj 2017

#petronilkaa koupila jsem už také 17 ale jsou jí větší. Holt se nedá nic dělat. Je to takový drobek ☺

elena887
20. lis 2017
Uživatel elena887 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elena887.

Koukněte na stránky Plná peněženka 🙂 mají tam spoustu eshopů s věcma pro děti...já tam nakupuju ráda, protože mají velký výběr a nemusím běhat po obchodech a jednou z výhod je, že mi vždycky vrátí procenta z nákupu.