Dámské zimní boty s prostornou špičkou. Poradíte?

marimanta
25. říj 2023

Už jsem z toho unavená...poraďte.....netušíte, kde koupit, resp. třeba tup na značku.... dívčí/dámské zimní boty, velikost 38, decentní, klidně tenisky nebo nějaké kotníkové, aby měly širokou špičku? Na nošení do školy, případně na procházku - tedy žádné sněhule ani vyloženě trekové.... Normálně má barefoot nebo kompromis, ale ty zimní jsou vždy výzva. Já prostě nechci dát za boty dva a půl tisíce.

pinkninja
25. říj 2023

@marimanta Nekde jsem včera zahledla Froddo kotnikove…I vetsi velikosti. Camper Peu?

l_
25. říj 2023

@marimanta taky se kroutim.. detska bota drazsi jak dospelacka.. ale zas za 2500,- koupim kvalitni zimni barefoot botu s membranou a vetsinou pak za pulku prodam.. takze ve finale jakoby boty stali 1300,-.. za me cajk.. zdravi je pro me.dulezitejsi a zatim to nejak zvladam financne..

miryp
25. říj 2023

@marimanta a bydlíte někde v oblasti, kde jsou zimní boty opravdu potřeba? My bydlíme ve městě, tuhá zima tu nebývá a děti nosí celou zimu bf celoročky, jen do nich kupujeme zateplené vložky, aby je nezáblo od země, když někde stojí. Po zimě jen vytáhneme vložku a donosí je na jaře než začne být velké teplo a přejdou na nízké tenisky.

marimanta
autor
25. říj 2023

@l_ je to peklo, při pěti dětech se mi prostě nechce dát za boty přes 10 tisíc, ne, že bych je neměla, ale.... ale zároveň samozřejmě chci boty kvalitní. Problém je, že jí už se jen tak něco nelíbí. Proto hledám inspiraci tady. Projela jsem i bazary a nějak nám tam nic nepadlo do oka.

@miryp ona má jen baleríny a plátěnky aktuálně, zimy tu jsou stření, ani sibiř, ale ani takové nic, jako když jsme byli ve městě. Blbý je, že každý den chodí domů cca 2 km, někdy jde lesem. Takže něco už koupit musím... jakože nemusí být nutně zimní, celoroční stačí 🙂

@pinkninja Campery mám já, ty se jí nelíbí 🙈 Na Froddo mrknu, díky 🙂

martinka_33
25. říj 2023

@l_ to ovsem nesmis mit dite po kterem jsou boty nenositelne 🤪

1pomnenka
25. říj 2023

Be Lenka

prejeta_zaba
25. říj 2023

Mám už nekolikatou zimu chelsea, konkrétně Jonap Jampi. Zkoušela jsem myslím i Froddo, jsou podobné, i cenově. Podle mě to je už jedno, jestli dáš 1500 za nějaké Superfity nebo dvojku za barefoot. 🤷‍♀️ Číhej po bazarech, no. Ale je fakt, že v těch větších velikostech už je to jehla v kupce sena. A nebo Decathlon, tam je velký výběr za solidní ceny, něco by jí mohlo sednout.

dashyyy
25. říj 2023

@prejeta_zaba superfity za 1500 jedině v akci v téhle velikosti.. kupovala jsem klukovi stejnou velikost a superfity v akci 2100 🙈 já bych už šla taky do pořádných bf.. já mám teda od Koel, ale ty Frodda Chelsea třeba nejsou taky vůbec špatný
@marimanta za mě moc fajn skupina, brala jsem si tam sandále v létě: https://www.facebook.com/groups/327321517464996 zkusila bych hodit poptávku, třeba se doma někomu válí něco použitelnýho 😉

aedoss
25. říj 2023

Ja si v tehle velikosti koupila Fare Bare zimni. Staly tedy lehce pres 2tis, ale noha mi uz neroste, tak snad mi par zim (aspon dve) vydrzi. Nevim, jak mas dceru velkou, ale treba uz ji noha tak neporoste.

marimanta
autor
26. říj 2023

Tak jsme to včera prošly....já se z ní picnu. Je jí 13,5...kvůli haluxu chodí na fyzioterapii, chápe, že široké boty jsou dobré, ale nelíbí se jí. Já zase chápu ji, že když všechny holky mají boty do úzké špičky, připadá si jak klaun v širokých botách.... No, tak jsme na začátku. Asi si na žal koupím svoje vysněné koel flora 😀

veronicka89
26. říj 2023

Legero ;)

veronicka89
26. říj 2023

@marimanta a k superfit ma ted barefoot

marimanta
autor
26. říj 2023

@veronicka89 od nich jsem koupila strašně krásný nejmladšímu 🙂

veronicka89
26. říj 2023

@marimanta a jde ti o cenu ?

veronicka89
26. říj 2023

@marimanta plae ?

marimanta
autor
26. říj 2023

@veronicka89 jako tak, mám tři tisíce má boty, ale dát je nechci. Páč boty potřebují ještě čtyři další 🤦🏻‍♀️ Takže bych právě ráda co nejlevnější, ideál do 1500 😅

marimanta
autor
26. říj 2023

@veronicka89 jinak díky za tipy, na všecky značky koukneme. Hlavně, at se jí neco líbí...

veronicka89
26. říj 2023

@marimanta to jsou boty co si lidi celkem i chvali...

marimanta
autor
26. říj 2023

@veronicka89 díky, já bych si vybrala, ale tuším, že ona ne... zlatý malý děti, který nosí, co jim koupim 😄
Už jsem jí ukázala asi dvacet bot, pořád se jí něco nezdá. Tak to asi vzdám, ať si něco najde sama...