Dedra nebo Eurona - máte zkušenosti

tynkama
22. dub 2019

Zdravím všechny, máte někdo zkušenost s Dedrou i Euronou? Zajímalo by mě srovnání nabídky účinnosti a ceny 🙂. Děkuji za vaše zkušenosti.

lenatko91
22. dub 2019

Dedra má super aviváže a osvěžovače

petulinka_2012
8. kvě 2019

@tynkama já používám euronu. a s heslem pro hosta mě výrobky vyšly mnohem levněji. Mám ráda agent, předpírkový sprej na skvrny, aviváže, gel na rez a vodní kámen. Cenově si myslím že to drahé není. Pokud fungují což za mě ano, tak doporučuji euronu. Jistě budete také spokojená 🙂 Kdyby jste se potřebovala na něco optat, tak písněte zpávu 🙂

daisymaminka
8. kvě 2019

@tynkama Mám zkušenost pouze s Euronou, konkrétně WC gel, gel na řez a vodní kámen, multifunkční agent a univerzální čistič. S posledními dvěma jsem maximálně spokojená. Měla jsem strach z vyšší ceny, ale prostředky vydrží delší dobu.

andreaoh
9. kvě 2019

@tynkama ja mam zkušenosti s Euronou a jsem maximálně spokojená. Objednávám si sama ať mám zboží levnější a ještě k tomu mám dárky. A už jsem i mnohokrát vyhrála v soutěžích😊

gujduska
21. lis 2019

Myslím že jsou na velmi podobném principu i bázi.
Vždyť jsou to sesterské firmy,kdy za každou v čele stojí jeden z bratrů Černých 😊

lucluci
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinan123
3. kvě 2020

Já osobně euronu nemusím Jary na nádobí maji příšerné avivaze moc nevodí a ceny přemrštěné dedru mám rada Jary maji nejlepší co sem kdy vyzkoušela i avavize krásné voní a hlavně nemají jen kosmetiku jako eurona dedra je levna

ivis314
6. lis 2020

Ahoj holky, je tady někdo, kdo by rád zkusil Euronu? Kdyžtak mi písněte, ráda pošlu vzorečky🙂 Mějte se krásně 🙂 Nebo se přidejte do skupinky: Pohodový úklid raz dva.

ivis314
6. lis 2020

@martinan123 Dedra je levná, protože není tak koncentrovaná 🙂