Dojely byste si pro bezobalové produkty do obchodu za město?

terri16
7. čer 2019

Ahoj holky, jdu k vam na pruzkum 🙈. Bydlime kousek od Phy a v nasem okoli cca do 15km neni zadna kamenna prodejna bezobalu (cistici, praci prostredky a potraviny). Zacinam ve mne hlodat myslenka, jestli si na nasi zahradce nepostavit chaloupku a udelat tam prodejnu. A moje otazka zni - dojely byste si takhle nekam do baracku nebo je pro vas pohodlnejsi nakoupit do prace a z prace? Z hlavni silnice je to kousek. Premyslim nad tim, ptze zatim jsou takove prodejny v Pze a u vyjezdovek na hlavnich silnicich. Pro me by to byly samozrejme nizsi naklady o najem a spousta dalsich vyhod, kdyz to mate pod jednou strechou, ale hloda to ve mne. Kdyz bych byla take nekde vic v centru, prijdou lidi i z ulice atp.. ono ve finale je jedno, jestli se jedna o Phu nebo jine mesto, jen jsem chtela byt konkretnejsi. Jde o tu myslenku dojezdu k baracku. Budu rada za jakoukoliv reakci. Snad tady takovy dotaz nevadi. Jinak smazu. Dekuju a vsem preji krasny vikend ☀️🍀

olga_
7. čer 2019

@terri16 Jako jo, ale prostě představa, že maminky naloží svoje děti do auta, aby strávily někde na zahradě odpoledne a u toho nakoupily bezobalově, je podle mě mimo. Já bych takto třeba nejela. Myslím, že by ses neuživila.
Každopádně mě zajímá odpověď na tu první moji otázku. Jestli se toho dopátráš, budu ráda, když to sem pak napíšeš. Ať už se vrhneš do čehokoli, přeju hodně zdaru.

makronka222
7. čer 2019

Muzes to roznaset po okolnich domech, kdyz si objednaji online... jinak ja mam rada vsechno objednat a vse z 1 obchodu. Kosik ma taky zbozi bez obalu a rozvazi na dost mistech, tak nevim, jestli v tom u vas bude uspech. Me by to lakalo pouze v pripade, ze budu doma, nebudu mit co delat a ze bych se sla k tobe projit+nakoupit.

olga_
7. čer 2019

@makronka222 Jenže to projít a nakoupit troskotá na tom, že bys s sebou musela vláčet kromě dětí i mraky svých krabic, skleniček atd. a tahat to (pod kočárem, v batohu?) domů... :-/

ireniq
8. čer 2019

@olga_ tady se pise o tech obalech, ve kterych je drogerie dodavana do bezobalovych obchodů, ale zrejme záleží na každé stáčírně, zda velkoobaly skutečně recykluje... https://eshop.tierraverde.cz/bezobalova-ekodrog...