Kolikáteho chodí mateřská?

pavlanatlinka
16. lis 2011

ahojky nastoupila jsem na mateřskou 5.11. nevíte někdo kolikáteho ta mateřská pak dorazí v tom prosinci?

klaraac
14. čer 2017

Mě už to přišlo🙂

ifuskab
14. čer 2017

@simdan ano, pracovala. Papíry jsem tam dávala hned toho 10 a ucetni slíbila, ze to tam hned pošle. A zatim na ni byl vždy spoleh. Tak uvidime 🙂 No co si budem nalhavat, úřady mají na vše času dost. Ještě, ze na tom nejsem tolik závislá. Neumím si představit maminky, které opravdu žijí pouze z podpory státu ☹

sahiba
16. čer 2017

Ahoj, od 2.5. jsem na MD a mateřská stále nikde. Praha. Jsem v tom sama? Volala jsem až dnes, ale v pátek nemají úřední hodiny....Díky...

ifuskab
16. čer 2017

@sahiba ja jsem na mateřské od 10.5. a také stále nic. Liberec

oktavie
16. čer 2017

@ifuskab Totéž, jen o den dřív 🙂

noitami
17. čer 2017

@sahiba Volala jsem a dovolala.... taky jsem z Prahy. Prý mi to posílali ve čtvrtek, ještě ale nedorazilo.

sahiba
18. čer 2017

@noitami Tak schválně dej vědět🙂 Já tam zkusím zavolat v pondělí. Dokonce jsem už volala šéfovi, zda to OPRAVDU předal, dovolala jsem se mu na dovolenou do zahraničí 😀

ondego
18. čer 2017

Já šla na MD od 28. 5.a přišla mi 14. 6.

noitami
19. čer 2017

@sahiba Dneska dorazila... ale je to blbý, Minulý měsíc 10, teď 19.... Nedá se na termín spolehnout.

blackhole
19. čer 2017

Já jsem na MD od 29.5. a peníze přišly 16.6. (Praha).

sahiba
19. čer 2017

Hmm, tak jsem se dovolala na sociálku, pod mym rodným číslem nic není, navíc prý nelze poslat ten papír datovkou (což prý dělal šéf), ale je třeba originál poštou/osobně. No a šéf je na dovolené do konce měsíce, paráááááda.... :/

noitami
19. čer 2017

@sahiba To mě zase ztratili žádost na prvé, na podruhé jsem jí donesla a nedokázali to správně spočítat, protože se mi před MD měnil typ smlouvy, tak mi jí neuznali... nakonec těsně před porodem mi to opravili a poslali se zpožděním ale napsali špatné rodné číslo do VZP. Takže jsem to musela řešit i po porodu, protože jsem u porodu byla oficiálně bez pojištění... Není v práci někdo kdo by vám napsal ten papír. Můžete to tam zanést i sama - vemte si sebou kopii, ať jí orazítkují, že jste to tam poslala!!!

ifuskab
19. čer 2017

No ja se marně pokouším od rána dovolat na ČSSZ Liberec, ale marně. Mateřská stále nikde a to už to je pomalu měsíc a půl.

ifuskab
19. čer 2017

Tak jsem se tam konecne dovolala. A jak jsem chvalila svou ucetni, tak to s prominutim podelala ona. Poslala to tam az tenhle měsíc, takze o měsíc dyl. Jinak bych uz mela mateřskou davno... Hrůza, děz... 😀

sahiba
20. čer 2017

@noitami Tak nejak z principu nehodlam litat po cele Praze par dni pred porodem tam a zpatky jen proto, ze to sef podelal. Mam financni rezervu, takze v tomhle me to nastesti casove netrapi, spis me sef stve. Ale jako stane se, no... Spis ze ho ted budu muset buzerovat at to dotahne do konce...

noitami
21. čer 2017

@sahiba Před porodem lepší než po porodu... 🙂 Hlavně ať už se nic nepodělá...

ifuskab
22. čer 2017

No tak dnes uz mateřská dorazila 🙂

haziova1
7. črc 2017

Nekdo z Liberce matetskou? Menila jsem cislo uctu tak ted se strachuji zda jsem ho dobre napsala ☹ minuly mesic uz jsem ji totiz mela.

mavido
7. črc 2017

Má už někdo mateřskou? vždy mi chodila 5. myslela jsem že po st.svátcich to příjde hned dnes ale pořád nic :( Ostrava

dreadnought
7. črc 2017

@mavido Chodí mi vždy k 6. a dnes taky nedorazila, takže až pondělí ( Příbram )

michell28
10. črc 2017

Holky mě mateřská chodí k 6.a taky stále nic 😢 patřím pod OSSZ Kladno

sarianka56
10. črc 2017

Dobry den,uz 3. mesic cekam na materskou a stale nedorazila...socialni pracovnici se vymlouvaji na spatne vyplneni formular z personalniho oddeleni v praci, tam mi tvrdi,ze uz je vse v poradku.Neumite mi nekdo poradit,co v takove situaci mam delat?Diky

renatta123
10. črc 2017

@sarianka56 Ja bych okamzite naklusala na tu babu, co vam to v praci mela vyplnovat at to okamzite pred vasima ocima bud posle, nebo vam to ukaze a nebo at vam to ihned da a ze si to tam donesete sama.... jako mate docela trpelivost, ja bych hned ten prvni mesic vypenila. Jako kvuli te osobe, co vam to spatne vyplnila nemate prijem... a jeste bych se ji zeptala, jestli vam zaplati zpusovenou skodu a usly zisk 🙂

haziova1
10. črc 2017

Holky máte už někdo mateřskou? Já měnila číslo účtu a tak jsme taková nějaká špatná abych tam nenapsala náhodou jiné číslo.. Jindy už jsme jí měla

martyina
10. črc 2017

@haziova1 nemam

cumilek
10. črc 2017

Me taky uz dorazila

martyina
10. črc 2017

@cumilek to není fér🙂

haziova1
10. črc 2017

@cumilek a jakou máte banku prosím

cumilek
10. črc 2017

Sporitelnu

cumilek
10. črc 2017

Ale neverila jsem ze dnes dorazi kdyz byli ty svatky 😉