Komu podat výpověď?

misulka84
29. čer 2022

Holky, je povinnost podat výpověď přímo nadřízenému? Předala jsem rovnou na HR, poštou a dále i emailem, jelikoz nadřízený čerpá dovolenou. Je to dostačující?

anetka1701
29. čer 2022

Stačí dát komukoliv ve firmě-podatelna, sekretářka... HR je ideální, jen to chce mít podepsanou kopii že převzali...

j.a.n.i
29. čer 2022

@anetka1701 Komukoliv ne, dát to kolegovi fakt nestačí... ale ten kdo standardně přebírá poštu nebo to HR je OK.

misulka84
autor
29. čer 2022

@j.a.n.i děkuju, holky, HR na mě zkousi, ze to musi podepsat vedouci, podle me keca, od ceho by tam tedy HR byla, ze jo

misulka84
autor
29. čer 2022

@misulka84 ja kazdopadne nepotrebuju podepsanou vypoved, me bude stacit, ze jsem timto oznamila,ze chci skoncit, v dostatecnem case pred koncem mesice, vydrzim tam 2 mesice ale at na me nechodi s podpisy a kecy kolem

bassetlady
29. čer 2022

@misulka84 ale je dobré mít podepsané převzetí

marcicek84
29. čer 2022

@misulka84 tak bych ji rekla,ze by ho mela
Informovat,pac byl na dovolene a ty proste vypovidas,ze to prevzala a uz je to jeji starost...idealne, at mu to posle skenem na mail a tebe da do kopie a cajk ne?

galatea_a
29. čer 2022

A podepsali ti z toho HR převzetí? Jestli jo, tak je to ok. Oni to nadřízenému řeknou. Taky jsem jednou dávala výpověď přímo HR, a to schválně, nechtěla jsem to vůbec s šéfem řešit, jak mě naštval 🙂

misulka84
autor
30. čer 2022

@galatea_a nevím a je mi to jedno, to se proste podepisovat nemusi, me staci ,kdyz to vyridi

j.a.n.i
30. čer 2022

@misulka84 Aby ses nedivila, když to HR hodi do kose a budou tvrdit, ze nic nedostali, jak prokazes, zes tu výpověď podala?

elesse
30. čer 2022

Kdyz to slo doporucenou postou, tak ok, ale potrebujes mit v pripade sporu v ruce doklad o tom, ze si poslala/prevzali/odmitli prevzit