Kurz: Chůva do zahájení školní docházky

vikysek123
25. pro 2018

Ahoj holky, myslite, ze tento kurz ma smysl do budoucna nebo je to vyhozenych 14.000 Kc. Preci jenom, nevim jestli to jiz je nebo to ceka na uzakoneni, ze materske skoly budou prijimat deti od 2 let. To je jedine, co me napada, kde to vyuzit. Nebo je vic moznosti? Dekuji.

sasui1
25. pro 2018

Tak povinnost prijimat 2lete deti je zrusena. Ale 2letaci se normalne berou aby doplnily stavy. Cim vic deti. Tim vic penez. Muzete delat tedy ve skolkach chuvu. Zalezi jestli je pozice chuvy ro vas lukrativni. Vetsinou na zkraceny uvazek. Po odecteni jizdneho. Stravneho vam z vyplaty moc nezbyde... Potom je moznost delat soukromou chuvu. Kdy ve velkych mestech si uz muzete slusne vydelat nebo delat v soukromych skolkach kde neni potreba pedg vzdelani. Ale otazka je jak to s nimi bude do budoucna...

merope
26. pro 2018

Hodně záleží, nakolik to chceš potom dělat - a zda tě kurs láká. Já dělala v soukromé školce a kurs jsem nepotřebovala. Na klasickou chůvu asi taky nepotřebuješ. Jenom "kvůli kursu" bych asi nedělala - pokud tě kurs láká, smys to má.

etapa
27. pro 2018

Kurz mám a možnosti je více. Hlavně v oblasti podnikání, kdy vás na kurzu naučí také zákony a vytváření podnikatelského plánu, můžete si v budoucnu otevřít jesle, dětskou skupinu, soukromou školku, každopádně abych byla upřímná.... Kurz jsem nevyužila. Byl k ničemu. Pro mě nebyl ničím poučným, vše jsem se to učila na střední skole, ale pro,, začátečníky v oboru,, přínosný určitě bude. Ale znovu už bych si jej nevybrala.