Nástup na MD. Co musím dodat do zaměstnání?

lucia13.
14. říj 2010

Ahojky mamči , prosím vás o radu..
Od této soboty 16.10. mi začíná MD, do zaměstnání donesu papíry co mi dá zítra sestra na gyn.
A pak musím ještě já něco někam odnášet či posílat, nebo jak je to?
Prosím vás o rady zkušených..já se v těch stánkách na netu už fakt nevyznám Mocinky moc děkuji všem předem 🙂 🙂

vojtisek2007
14. říj 2010

@lucia13. - ten formulář - ŽÁDOST O PENĚŽITOU POMOC V MATEŘSTVÍ - co ti dá tvoje gyn. si dovyplníš,podepíšeš a zaneseš nebo pošleš do práce, to je všechno, nic jiného nikam nenosíš ani neposíláš.... 😀 už jen čekáš, až ti začne chodit mateřská.

radullinka
14. říj 2010

Ahojky holky 🙂 Já jsem na tom stejně,nic nevím a potřebuji radu ostatních 🙂 A nevíte jak to bude pak,když nejsem vdaná,ale s přítelem jsem.Ale chci dát jméno prozatím po mně a pak se uvidí jak to ve vztahu půjde dál.Na matriku nemusím,že?Ale pak stejně musíme jít před soud kvůli určení otcovství atd.??????

j.a.n.i
14. říj 2010

@radullinka Pokud se dohodnete, tak na soud nemusíte (pokud jste tedy plnoletí). Stačí dojít na matriku, tam podepíšete souhlas s otcovstvím a dohodu jaké bude mít dítě jméno, může být klidně po tobě i když bude tatínek v RL.

radullinka
14. říj 2010

@j.a.n.i Jojo,už jsme dávno plnoletí 🙂 To jsi mě uklidnila 🙂 Moc děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!