Návrat do práce. Dá se na to nějak připravit?

22. zář 2022

Zdravím, ženy vracím se po 7 letech do práce. Jde se na to nějak připravit? Nastupuji do jiné práce (tu práci jsem už dělala)ale teď nastupují na jinou pozici. Mam s toho strach a trochu pracují nervy.😓
Děkuji za všechny odpovědi+ děkuji za nějaké tipy jak si třeba trochu,,ulevit".

95newmommy2020
22. zář 2022

Neboj, bude to příjemná změna. Ze začátku je to zvláštní, ale za 2 týdny už jsi srovnana. 🙂 plus výplata je taky fajn.

autor
22. zář 2022

@95newmommy2020 děkuji 🙂

michalusenka
24. zář 2022

Ono záleží jakou máš práci atd....já se po první strašné těšila, ale byl to šok a dlouho to trvalo....blbá pracovní doba, takže jsem trpěla že nejsem s dcerou, teď se podruhé netěším protože vím co mě čeká a že to bylo už naposledy...navíc manžel dcery nezajistí ráno a odpol do a ze školky a skoly, takže bude vše na me

dzogobela
24. zář 2022

Ja se vracim od rijna po 6 letech 🙈 nastupuju do uplne jine prace... taky z toho mam obavy. Jak to budem vsechno zvladat, navic deti casto nemocne... bude to sranda 🙄😀

autor
24. zář 2022

@dzogobela Já po 7 letech.Do stejné práce ale na jinou práci a proto se toho obávám .

margaret88
24. zář 2022

Mě tohle čeká po skoro 8 letech za rok a už teď mi šrotuje hlavou co jak bude. Do toho nevím kde skončím. Původní práci mám hodně z ruky takže tam se vracet nebudu.
Přeji ti hodně štěstí v nové práci.🍀🍀🍀🍀🍀🍀

autor
25. zář 2022

@margaret88 děkuji 😇

markves83
25. zář 2022

Já se po první mateřské hrozně těšila ale byl to taky celkem šok to to ještě bylo vlastně v covidove době nicmoc plat ale časem jsem konečně dělala to co jsem opravdu chtěla a za rozumné peníze ale byla jsem fakt ráda že jsem v práci a to jsem teda ještě musela chvíli hledat naštěstí jsem zpočátku pracovala na 6 hodin což bylo fajn Teď jsem na druhé mateřské ale k ní pracuju z domova

nazka
25. zář 2022

Holka, tohle mě čeká příští rok a děsím se toho už teď. Radu nemám, jen chci říct, že na tom jsme stejně 🍀

arielka222
25. zář 2022

Taky se vracím od října po 6 letech do práce. Nervy trošku mám. Jdu do úplně jiného oboru a taky do státní správy, úplně něco jiného než kde sem dříve pracovala. Do toho ještě studuju VŠ. No, nějak se to zvládne, musí. Ale obavy mám taky trošku ;)

bessinka
25. zář 2022

Já nastoupila v červenci po 3letech doma na úplně jiné místo do jiné práce a jsem nadšená.Taky jsem se toho bála,ale šéfová je super,práce mě baví.Držím ti palce a neboj,bude to fajn