• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění ve výpovědní době. Můžu výpověď stáhnout?

28. srpna 2016 
Ahoj holky... Mam trosku problem... Jsem ve vypovedni lhute a od zari mam nastup do me vysnene prace za o dost vetsi vydelek...ale ted jsem zjistila ze jsem tehotna!! Podotykam nesnazili jsme se o dite protoze jsme o jedno pred pul rokem prisli... Ale ted nevim co mam delat... Stahmout vypoved nebo jit do te nove prace a nic nerikat?? Ale vzdyt je tam zkusebni doba 3 mesice to prece tak dlouho nemuzu tajit... Jsem v koncich vubec nevim co mam delat poradite mi prosim nekdo?? :slight_smile: nemate nekdo nahodou podobnou zkusenost?
1. srp 2016 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivonadol Ahoj, já dala výpověď, že už jsem to v práci nemohla vydržet kvůli kolegyni. Výpovědní lhůta končí 31. 8. a já zjistila, že jsem už měsíc těhotná. Novou práci nemám, co vypadalo, že mi vyjde, tak mi asi reference ze současné práce uškodily (vůbec nevím, co jim mohli říct, jen aby mi udělali opět naschvál). S tím, že bych byla těhotná, jsem nepočítala už. Takže budu muset jít na pracák, ale nárok na mateřskou a rodičovskou mít snad budu :slight_smile:

Neuměla bych klamat a hlavně, bezpečí dítěte je pro mě přednější, než se stresovat, zda to poznají,, jak přežiji zkušebku, nebo zda bych ve zkušebce odešla....
28. srp 2016 v 01:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek