Práce v České pojišťovně, máte zkušenost?

kata_15
25. čer 2015

Máte prosím někdo zkušenost s prací v České pojišťovně? Mám možnost tam pracovat, ale nakonec se z obchodně-administrativní práce na HPP vyklubala práce obchodního poradce na živnostenský list formou základu+ odměny za sjednané smlouvy. Peníze nabízejí velké, ale dočetla jsem se, že pokud odejdete, musíte vracet nějaké provize... Má s tím někdo prosím zkušenosti?
Ještě jsem se chtěla zeptat jak to je s mateřskou, když jste předtím pracovali na ŽL. Děkuji mockrát

cepanka
25. čer 2015

v tom pripade nebudes obchodni poradce, pokud bys mela vracet provize...budes nejspis pod nekym....
Abys mela narok na materskou musis mit zaplaceny urcity pocet dni na nemocenskem pojiseni. Jinak jsi bez materske, ale muzes nastoupit rovnou na rodicovskou..

lv
25. čer 2015

jsi dobrá, jako prodejce, obchodnice? Vydělat se dá, ovšem mě to moc nesedlo, vydělala jsem si sotva půlku toho, o čem jsme se bavili při pohovorech. Provize se u něčeho vrací, když klient smlouvu zruší. Až 2roky zpětně, třeba za penzijní připojištění. Přesná pravidla nevím, byla jsem ma hpp na přepážce.

cepanka
26. čer 2015

Provize se vraci za vsechna pojisteni....umerna cast tomu, kdy to klient rusi..