Práce z domu. Máte ověřený způsob?

kribb
6. črc 2020

Ahoj Dámy 🙂
Je tu niektorá z Vás, ktorá by mala overený spôsob práce z domu? 🙂

cherie24
6. črc 2020

@kribb spíš ne, většinou co mají ženkské práci doma, tak to mají přes svého původního zaměstnavatele nebo já chvíli pomáhala přes známého s webovkou, ale všechny ty nabízené přívydělky jsou jen podfuk. Takové ty startovací balíčky, práce přes fb to vůbec nebrat a pak už zbývá jen prodávat přes ty katalogy (svíčky, dedra, orif, avon apd. ) pokud máš kamarádky kterým to nabízet a máš na to povahu 🙂

meronym
7. črc 2020

@kribb Z domu se da uctovat, prekladat, programovat, psat smlouvy atd. Jenze to vsechno vyzaduje kvalifikaci. Bohuzel jsem se jeste nesetkala s nekvalifikovanou praci na doma, ktera by nebyla podvod.

inkheart
7. črc 2020

Já z domu překládám a za mě super.

eloise02
7. črc 2020

Vyplňuji dotazníky pro tři společnosti. Nejsou to žádné mega výdělky, ale teď mi třeba přišlo 600,- z druhého 400,-

drep
7. črc 2020

Dělám audity zdravotnické dokumentace pro mého původního zaměstnavatele.

zelenaesmolda
7. črc 2020

@eloise02
za jak dlouho?za mesic?

eloise02
7. črc 2020

@zelenaesmolda To takhle nejde říct, ty jedny jsou hodnoceny okolo 50,- za jeden, někdy přijdou v týdnu tři, někdy jeden.Druhá společnost má nižší platby, dotazníků chodí víc, vyplácí čtvrtletně, až je tam větší částka. Je to spíš takové kapesné, já vím, ale aspoň to není podvod, jako většina prací na doma.

petra006
31. pro 2020

Dotazniky taky vyplnuju a jeste vkladam inzerci na fb. Na oboji muzu dat kontakty.

mrszizy
2. led 2021

@petra006 ja bych te poprosila no te inzerci 😊

marketka_m
2. led 2021

@petra006 to mě zajímá, prosím o info

jakreb
3. led 2021

@petra006 Zárobok, pracovné podmienky?

hanafaustyna
3. led 2021

@petra006 mohla bych také poprosit o kontakt? Dekuji

kribb
autor
3. led 2021

@petra006 môžem poprosiť o viac info?

marketka_m
3. led 2021

@kribb
@hanafaustyna
@jakreb
@mrszizy
no asi se nedočkáme :(

marketka_m
3. led 2021

@jakreb paní Petra má pouze 5 příspěvků na MK a všechny souvisejí s práci :D takže tadaaaa. .... sháním lidi pod sebe... a tak to zkusím na MK, protože už jsem všechny kolem otravovala :D

mrszizy
3. led 2021

@marketka_m global 😊. Cekala jsem teda neco jineho, no...

jakreb
3. led 2021

@marketka_m No ved to je viac nez jasne. 😀😉

jakreb
3. led 2021

@mrszizy A co? Ved to je z tychto jej reci jasne hned ze to nebude nič prevratné a stále dookola to iste co tu ponúkajú jej podobne... bohužiaľ. Seriózna pracovna ponuka vyzerá inak.

marketka_m
3. led 2021

@jakreb
@mrszizy
no global!! to se dalo čekat :D

keerka
Autor odpověď smazal
Zobraz