Příprava na IVF a teror v práci, poradíte co s tím?

pipinka
6. lis 2013

ahoj holky, mám na vás dotaz. Začátkem prosince jdeme na IVF, oznámila jsem to v práci a začal mi teror. Samý řev, naschvály a nevím jak se s tím poprat. jsem bez nálady, utrápená, smutná. Poradíte co s tím? jak mám být v pohodě když po mě šlapou? ☹

gosa22
6. lis 2013

už jim nic neříkej, nejsi povinna je informovat o soukromých věcech...je škoda, že jsi jim to vůbec říkala...prostě jsi na neschopence, jdeš k lékaři atd...nikomu do toho nic není, kdyby do tebe dál šili, zvaž, jestli mezi takovými lidmi chceš být, po mateřské můžeš klidně začít jinde - ty teď musíš tělo naladit pozitivně, aby se mimísko uchytilo a pěkně rostlo 😉 držím palce!

dadushe
6. lis 2013

Jéééj tydle věci se v práci nevyplácí...já měla také teror, akorát teda spojený přímo s těhotenstvím, je to nechutné, umím si to živě představit 😠
Možností nemáš moc, buď se povzneseš a vyignoruješ to, nebo ti bouchnou kamna a pošleš je do patřičných míst a tím i do patřičných mezí, nebo jim oznámíš jobovku, ze které budou mít jistě "radost", že teda na IVF nejdeš. Že nemůžeš ze zdravotních důvodů a čeká tě místo toho operace....to pro vysvětlení neschopenky. Je to sice lež jako věž, ale když už jsi se svěřila....no většinou potom lidi dají pokoj. 😝 Každopádně doufám, že velmi brzo tento kolektiv opustíš z mateřských důvodů🙂