IVF ve Zlíně, máte zkušenost?

paes
24. led 2018

Ahoj holky. S manželem jdeme na Ivf bude naše druhé. První jsme měli v Brně, ale je to pro nás daleko, tak přemýšlíme o Zlíně. Jaké máte zkušenosti? A na kolik tam to ivf zhruba vyjde?

katryn
25. led 2018

@paes tak nám sa podarilo IVF hned na poprvé, loni v září, jinak nás to vyšlo do 40tis. Mali sme viacero doktorov, ale so všetkými sme boli spokojní.

paes
autor
25. led 2018

Katryn, děkuji za odpověd, v tom Brně nás to stalo o něco míň, spokojená jsem taky, ale ty cesty jsou na nic :(

m3780
25. led 2018

Zkus se přihlásit do fb skupinky ”IVF , IUI - zázraky se dějí”
Dozvíš se tam toho spoustu o Zlíně, v poslední době jen negativní recenze.

katryn
30. led 2018

@paes no ja myslim, ze ta cena je hodne individualni, nevim jaky problem je u vas..my sme mali dost vajicok, i sme zmrazovali to mame v cene..plus sme pouzili embryoglue, ktory stoji 3tis...kamoska zas chodila do brna, a ty tam utratili mraky penez..

viriniki
3. únor 2018

Ahoj, také chodíme do Zlína a já můžu jen doporučit. Cenové si myslím, že je to velmi individuální. Klasické IVF s transferem nás vyšlo kolem 25 tis. Ale měli jsme vždy do 3 vajíček k oplodnění. Minimalni s Clostylbegetem nám nevyšlo a nedošlo ani transferu a to jsme neplatili NIC!!! 2x nativ, OPU bez narkózy, ale bez zisku, také jsme neplatili NIC a poslední nativ bez narkozy, zisk 1, oplodnění a transfer vyšel na 17500 jako samoplatci. Nativ je teda ale bez léků...

viriniki
3. únor 2018

Jo v tech 17500 bylo Picsi a Embryoglue

krausule
19. únor 2018

@m3780 ahojky taky by mě zajímal Zlín..ale skupinku nemůžu najít??

damai
19. únor 2018

Mame ze zlina obe deti-1.cele ivf (1 et a 1 ket bylo neuspesne) cena celkem 26tis ivd+5tis ket tehdy (3roky zpet), icsi metoda,prodl.kultivace... Az 2.ivf bylo uspesne,syn je z ET,opet cca 26 tis (icsi,prodl.kultiv,oplodneni vice vajicek-odebirali mi asi 20vajicek)... a ted druhe ditko je KET (5tis). Ja na Zlin nedam dopustit,sestricky uzasne a meli jsme mudr.Krenka a maximalni spokojenost!!! Citila jsem se tam skvele, vzdy jsem dostala varianty, vzdy vse resili s ohledem na me,dokonce mi mudr zjistil PCO,coz mi muj gyndar nikdy nerekl (vedel ze se marne o mimi snazime). Ja mela pozitivni zkusenost u obou ivf behem,obou transferech (s 3 letou pauzou)

dexx
4. zář 2022