IVF v Repromedě. Zkušenosti?

adele91
18. zář 2020

Ahoj všem, ráda bych se poptala těch, co mají zkušenosti s Repromedou v Brně, jak jsou spokojeni? Kolik korun vás stály doplňkové přípravky? S největší pravděpodobností nás čeká IVF právě v Repromedě a v jednom článku jsem se dočetla, že ICSI (metoda oplození) tam stojí 10 000 Kč, tak bych ráda věděla, zda-li je to pravda? Prvotní konzultace nás teprve čeká, ale ráda bych věděla co nejdříve, jaký finanční obnos zhruba si mám připravit. Vím, že první tři transfery hradí pojišťovna. Je tu někdo takový, kdo tam momentálně podstupuje IVF? Konkrétně můj případ je, že mám neprůchodné vejcovody a navíc mám velmi tenkou hranici co se týče stimulace - nemůžu ji mít ani málo, ani moc - momentálně jsem přestimulovaná po Femaře, což by mohlo způsobit i hyperstimulační syndrom. Děkuji všem za reakce.

andyskarsgard
18. zář 2020

Ahoj já jsem nebyla v Repromedia v Brně, ale na obilnaku v Brně.
Byla jsem v březnu na odběru vajíček a pak nasledne na ET,.
Měla jsem metodu ICIS, plus ještě embryo glue, a asistovany hatching. Vše bylo na doporučení lékaře a následně embryologa. Ještě jsem měla prodlouženou kultivaci.
Ve skutečnosti nevím jak to bylo každé zvlášť. Ale a konec byl doplatek 39 000 co jsem platila já a pak co mi přispěla pojišťovna.
Mám 30 let, a moje diagnóza je polycysticke vaječníky.
Vyšlo mi hned první ET, a platila jsem ještě i za zamrateni 4 embryí to je taky v tech 39 000 tisíc.
Já myslím že v Brně je to cenově všechno stejně.
Každopádně jsem asi měla štěstí doktor říkal že ET je spíš takové zkušební a že větší pravděpodobnost je pro KET.
Kazdopadne já jsem po tomhle IVF, poprvé těhotna a jsem teď v 28tt.
Preju ti hodně štěstí at ti to taky vyjde.

adele91
autor
21. zář 2020

@andyskarsgard Moc děkuji za sdílení zkušenosti.

petrane
21. zář 2020

@adele91 Ahoj, já taky stopro nepomůžu, protože jsem v Repro byla jen na konzultaci a nějakých testech. A na IVF se zatím necítím , takže do toho nějaký čas ještě nepůjdeme. Každopádně když jsme se bavili na konzultaci, tak doktorka říkala, že to vychází na cca 50tis

adele91
autor
22. zář 2020

@petrane Ahoj, děkuji za příspěvek. Mě pravděpodobně nic jiného než IVF zbývat nebude a taky mi bude za pár měsíců 30, takže nemám na co čekat. Kdyby to člověk věděl, před rokem a půl, že budu mít takové problémy, začal by to řešit daleko dříve. Ale to je bohužel kdyby ☹

petrane
22. zář 2020

@adele91 jojo,kdyby clovek vedel,tak zacne driv..mne bude na zacatku roku 32,pak uz mozna taky budu mluvit jinak 🙂 u nas to vypada,ze je spatne jen spermiogram,coz ale asi nevysvetluje ty dve nevydareny tehu..drzim pesti

andyskarsgard
22. zář 2020

@adele91 já taky začala ve 30 s IVF, a s manželem jsme se snažili 8 let,.. 😂 😂 Bouzel než jsme nasetrili a než jsem ho premluvila čas letel.

terezarys
19. říj 2020

Ahoj já jsem Teda už 4 rok po Ivf v repromede. 1.pokus, 2 vajíčka, 1 zbylo po 5.dnech, vložený čerstvý ET, oplození icsi, a běhá mi tu doma 🤣 jinak platili jsme cca 20 000 přesně už ti asi neřeknu... Ale neměli jsme žádné mrazení,a nebylo moc co oplodni ať když byli jen 2... 🙂 každopádně jen dobre zkušenosti. Povedlo se i přes krvácení v půlce stimulace kdy mi odešla téměř celá sliznice 🙂 měla nás tenkrát dr tokareva na vše a neměnila bych 🙂

adele91
autor
19. říj 2020

@terezarys Děkuji za sdílení tvé zkušenosti 🙂