Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

silvie001
1. srp 2016

@kamina1 mohu info?

kamina1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petaov
3. srp 2016

@sarkad2856 ahoj, došly Ti nakonec peníze za ten zumail? Já jsem se stále nedostala na tu částku. Pošleš mi, prosím, info do IP na vyplňování těch dotazníků? Děkuji

mallorka
1. zář 2016

Ahojky holky.Ja mam toto https://recyclix.com/cs/?id=b755fe2eb5166d a jsem spokojena 🙂

misutkakosutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmiteckas
17. lis 2016

@petaov Omlouvám se, že se do toho pletu, ale ZUmail, je kravina...také jsem kdysi sbírala body, ale než bych se dostala k částce, kterou by vyplatili, to je na hodně dlouho :/ pak ty reklamy chodily čím dál méně...

marketka888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holzbaska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
angyel
4. led 2017

Ahoj všem.. Zkouším taky různé přivýdělky.. Koukám na reklamy, tam jsem zatím v půlce částky k výplatě 🙂 vyplňuji dotazníky, to je pár stovek za cca 3 měsíce 🙂 prodávám bonbóny z katalogu 🙂 a občas chodím na mystery shopping 🙂 Díky tomu můžeme trochu fungovat.. Ale je to masakr.. Něco výnosnějšího by se mi hodilo..

katka_smid
6. led 2017

Ahoj, já také vyzkoušela kde co, nakonec mi vydělává DEDRA již po dobu 6ti let a nově jsem vstoupila do klubu, kde nabízím cukrovinky a další výrobky a i zde se dá vydělat.
Jinak všude u plnění obálek a montování různých dílů a hraček jsme vždy pohořela. Za mě, je tedy nejlepší katalogový prodej čehokoli, ( musíte všřit a mít třeba i vyzkoušené produkty dané firmy ), kde si sáhnete na reálné peníze. 😉 Žádné internetové podnikání.

klanova2
17. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, také jsem hledala dlouhou dobu práci. Pak jsem ale narazila na stránku https://www.airjobs.cz/ a vše se změnilo.

moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lili166
17. led 2017

@moncakolarova Dobrý den. Mohla bych poprosit o více informací? Děkuji

kaciiik3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paja1995
31. led 2017

ahojky,chtela bych se zeptat zda tad nekdo ma skuzensti s globalem 3000
popripade zda mi ktomu muzete dat vic info dekuji 🙂

angyel
31. led 2017

@paja1995 napiš do zpráv 😉

kaciiik3
9. únor 2017

Ahojky já taky dělám s globalem a jsem spokojená 🙂Jsem na MD a jsem ráda,že jsem na to narazila.Kdyby se chtěl někdo ke mě přidat klidně napište vše vysvětlím a pomůžu 😉

ajinka36
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ln16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lili166
27. únor 2017

@ajinka36 Dobrý den. Můžu poprosit o více informací? Děkuji

messias
27. únor 2017

@ajinka36 ahoj, muzu taky poprosit o vice informaci ? Dekuji 🙂

oklementova
2. bře 2017

Dobrý večer,
jsem na rodičáku s dvouletým miminem, jsem sama, bez partnera, takže boj s časem i s penězi. Ráda bych si přivydělala, po večerech, nocích, ale vůbec nevím jak, kde, co? Budu ráda za jakoukoli zprávu, za dobrou radu. Děkuji.

lenka1812
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myskakatka
21. bře 2017

@ajinka36
ahojky mohla bych vic informaci? Jsem v 5 mesici a hodil by se nějaký přijem. Diky jsem z HK

calette
22. bře 2017

@kaciiik3 @ajinka36
Ahoj holky, mohla bych Vás poprosit také o více informaci? Hodit se bude každá koruna 🙂 Děkuji moc.

lendules1
31. bře 2017

@ajinka36 mohu také poprosit o blžší info? 🙂

misutkakosutka
31. bře 2017

@ajinka36 dobrý den,můžu poprosit o info?

alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulah
6. dub 2017

Dobry den,mohla by ste mi rici vice k praci o ktere pisete? Muj mail viktorietobias@gmail.com dekuji