• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná se smlouvou na dobu určitou. Můžou mě vyhodit?

17. února 2017 
@luj89 promiňte, to, že ten dodatek je opravdu blaf ano, ten zbytek patřil dotyčné , co to podepsala nebo se tím nechala zastrašit
29. črc 2016 v 11:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem to udělala "vychcaně". Smlouva mi končila na konci července, a zatím jsem nic neříkala šéfové. Teď už mám dodatek na další rok, a o těhu jí řeknu za pár týdnů.
29. črc 2016 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k tomu dodatku, nejsem právě tak hloupá, jako ostatní, kteří se nechali vyhodit. Prvně sem se slušně domlouvala s nimi, oni mi to taky sdělovali slušně, ale nejsem debil, abych to nepochopila, jak to bylo myšleno. Takže místo dohadů s nimi jsem právě kontaktovala inspektorát práce, a světe div se, opravdu to tak můžou udělat, kvůli tomu dodatku.
29. črc 2016 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pakra a jaký dodatek?
29. črc 2016 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děškuji za odpvědi, ale moc platné mi nejsou. Navíc nenechám se tu nazývat bůh ví čím, když neznáte mou situaci. Urážky typu, že jsem vyžírka - ok, mezi ovce fakt nechci, to raději ruším registraci :grinning: a vy si klidně jeďtě čistou a makejte až do skonání, jen aby na Vás ostatní náhodou neplatili. Pokud Vám toto přijde fér, ok, Váš názor. Já si tenhle stát v klidu podojím na maximum, jelikož mám odvedené daně v takové výši, jaké by jste ani za dva životy Vy neodvedla, milá paní j.a.n.i. a luj.89... Díky za reakce, sbohem :slight_smile:
29. črc 2016 ve 14:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@motylcice29 k pracovní smlouvě. Jinak ono je to uplně jednoduché, nepodepíšete, nedostanete práci, dostane jí ten kdo podepíše.
29. črc 2016 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hutter Vy víte, kolik my dvě odvádíme na daních? :D Já osobně mám podprůměrný plat, ale nikdy bych se nesnížila k tomu ,,podojit stát na maximum". Je mi prostě líto, když některý těhule si kvůli nevolnostem berou dovolený a jiný seděj jen tak doma.
Tím končím tuhle ,,diskusi".
29. črc 2016 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pakra spis by me zajímalo ohledně ceho byl ten dodatek... :slight_smile:
29. črc 2016 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že když "nemají" vhodnou práci mohou propustit, a tím vyřeší jakýkoli opravdový důvod.
29. črc 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pakra Což je u klasickeho pracocniho pomeru protipravni a tedy neplatne, takze mohou akorat tak prd.
29. črc 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hutter Jeste tu o cervene karkulce...
29. črc 2016 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.i nevím co myslíte pod tím klasickým (u mě se jedná o prac.agenturu), já si to taky myslela, že je to protiprávní, nic méně, inspektorát práce mě vyvedl z omylu. A vzhledem k tomu, že už sem jeden soud zaplatila a vyhrála, proti zaměstnavateli a nakonec z toho měla jen placení, tak se v tom víc angažovat a znepříjemňovat si těhotenství nechci.
29. črc 2016 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pakra Myslela jsem pracovní poměr, nikoliv agenturu práce.
29. črc 2016 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pakra aha, takže vám ukončili dočasně přidělení, ale to je pak úplně něco jiného. Při nastupu přes agenturu vždy podepisujte písemný pokyn, kde jste informována o možnostech ukončení.
30. črc 2016 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o radu, jestli těhotenství hlásit. Mám smlouvu na dobu určitou do začátku dubna. V té době budu teprve v 16tém týdnu. Máme v práci dobré vztahy a ráda bych jim to oznámila, ale nechci riskovat neprodloužení smlouvy. Pochopila jsem ale, že pokud bych nastopila na mateřskou do 180 dní od ukončení smlouvy, nárok na mateřskou stejně mít budu. Riskuju tedy něco? Není vlastně větší riziko to neříct do podpisu nové smlouvy a tím riskovat pokažení vztahů? Díky za názory!
17. led v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. A myslíš, že to na tobě nebude už vidět? Každopádně nic říkat nemusíš, je to tvoje právo. Záleží opravdu na Tobě, jak to cítíš s tím pokažení vztahů. Každopádně ti žádné dobré vztahy práci nezajistí nebo nevrátí. Jinak jsi to pochopila správně, že pokud nastoupíš matěřskou (PPM) do 180 dní od ukončení pracovního poměru, máš na ní nárok.
17. led v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potrebuju poradit. Jsem v pracovní neschopnosti,100% mi ukončí 11.5 smlouva. Neschopenka mi potrvá i přes to dal. Kdy se mi začne počítat ochranná lhůta,tuším je to 270dnu (možná min)-tohle nevím přesně,už se skončením smlouvy nebo v po skončení neschopenky. Ptám se,ze se snažíme o miminko...
16. únor ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak je ta doba 180 dni. Ale ta plyne od kdy???
16. únor ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywushka Myslím,že od ukončení smlouvy.Ale jistá si též nejsem.
16. únor ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta238 děkuji,to si nejsem jistá prave ani já.
16. únor ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywushka Je to od ukončení pracovní poměru a je to max. 180 dní, nicméně zároveň max. tolik, kolik dní trval pracovní poměr. Takže kdyby trval jen třeba 2 měsíce, tak je ochranná lhůta jen dva měsíce.
16. únor ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xpila dobře a jen pro vysvětlení,v této ochranné lhůtě musím byt už těhotná??? A nebo už musím nastupovat na mateřskou??
16. únor ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpila jinak v květnu to budou dva roky co jsem ve firmě
16. únor ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ywushka V ochranné lhůtě musíš stihnout nastoupit na mateřskou.
16. únor ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpila děkuji moc za odpověď.
17. únor v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek