• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výpověď na RD. Musím to někde hlásit?

18. září 2011 
Ahoj holky,prosím o radu.Jsem na RD s dcerou a podepsala jsem výpo z důvodu nadbytečnosti, od 1.10. jsem bez zaměstnavatele a jde mi o to, jestli to musím někde hlásit,na úřadu práce nebo pojišťovně? a ještě jedna věc,jsem těhu a nárok na druhou mateřskou stihnu v ochranné lhůtě,ale ptám se,nárok na proplacení dovolené příští rok asi mít nebudu,co? a jak je to s daněma,které se vrací manželovi za nepracující manželku na RD,ty už taky asi nedostaneme,když dostanu odstupné? moc děkuji za rady :slight_smile:
15. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt nikdo nevíte :frowning2: ?
16. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusenka777 Ahoj já jsem taky na RD a dstala jsem výpověď a nikde jsem to nehlásila. NAhládím to až mi skončí rodičák a půjdu se nahlásit na pracák.
17. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simonceli děkuju za radu :slight_smile:
17. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusenka777 Měla bys to nahlásit na zdravotní pojišťovně, aby si tě přehodili z jedné kolonky do druhé. Jinak na dovolenou logicky nárok mít nebudeš, když ti netrvá smlouva. A ohledně daní, je otázkou kolik dostaneš odstupné a kdy nastupuješ na mateřskou, protože obojí se počítá jako příjem.
17. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
j.a.n.i. díky za radu,na pojišťovnu si zavolám...takže když bude odstupné vyšší jak cca 68tis tak daně nedostaneme,chápu to dobře? na mateřskou nastupuju cca v půlce ledna.
17. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusenka777 Jojo, přesně tak. A příští rok taky ne :frowning2: , pokud dostaneš mateřskou v součtu vyšší jak těch 68 tis.
17. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
j.a.n.i moc děkuju,přesně tohle jsem potřebovala vědět,díky :slight_smile: :wink:
18. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek