Sušička. Jste spokojené?

tez83
10. kvě 2021

Holky,chlap přišel s tím,že by nebylo od věci koupit sušičku.Jako jo,za měsíc budeme mít tři děti,ale také máme tři balkony.I když v zimě je to opruz,to mám sušák v bytě.Dokonce by bylo i místo na ni v kuchyni,ale v tom případě bychom potřebovali nějakou tišší.
Me otázky...Jste se sušičkou spokojené?Jak hodně je hlučná?Můžete rovnou nějakou doporučit?

klikva
18. kvě 2021

@tez83 tak uvidíš, nechtěla jsem děsit. My teda máme kombinaci AEG. A říkám, částečně je to i tím že najednou rok nechodíme do práce a točíme pleny.

tez83
autor
18. kvě 2021

@klikva jasný,je to pochopitelné.Ja jsem si stejně říkala,že přes léto budu střídat sušičku s balkony-mame tři,takže pojede spíš až v zimě,to ven nelezu.😉

ema90
18. kvě 2021

@tez83 To to klobouk dolu, jestli to zvladnete 😀
Ja susak kopla nekam do satny a ani nevim kde je. Jsem uz moc lina na to, vzit pradlo a jit ho klasicky povesit 😀.

tez83
autor
18. kvě 2021

@ema90 fakt?🤣Tak teď jsem nahlodana...ale mě zrovna věci okolo prádla baví,nerada žehlím a luxuju,tak třeba mě to přes to léto neopustí.

tez83
autor
18. kvě 2021

Holky,stačí novorozenci usušit v sušičce nebo se ještě potom musí oblečení žehlit???

fouskovi
18. kvě 2021

@tez83 neteř už nic nezehli od narození malé

zelenaesmolda
18. kvě 2021

@tez83
dnesni susicky uz moc nezerou a kdyz koupis tu s tepelnym cerpadlem tak ty zerou jeste min,jsou ale drazsi tak je treba spocitat jestli se to vyplati

odula
18. kvě 2021

Já bych bez sušičky nepřežila. Zvlášť. Se 3 a když jsou větší tak jede pračka i 2x denně a to prádlo by prostě nestačilo kdybych nechávala volně schnout. Takhle je to za hodinu a půl suchý, měkký, když to vyndám teplý tak ani nežehlím, krom košil. Sušička je skvělá věc. PS povlečení já zmuchlaný vyloženě nemám. Je pomačkaný trochu, ale když vyndám za tepla a hned složim tak nema problema

odula
18. kvě 2021

@tez83 pro novorozence jsem zehlila, ale spíš ze zvyku než že by to bylo nutný. Teplota v tý sušicce je na bavlnu opravdu vysoká

malanoha
18. kvě 2021

Dlouhy roky jsem se susicce branila, ze ji maji jenom rozmazleny panicky😁 S jedním ditetem to jeste slo, ale se dvouma uz to vecne suseni v zime v byte a haldy pradla byly neúnosné. Mame susicku od LG a miluju ji☺️ V lete, kdyz je hezky, tak dam pradlo na balkon, ale jinak jedine susicka👍 Nejlepší spotřebič ze vsech. A doporučuji na nem nesetrit.

tez83
autor
18. kvě 2021

@zelenaesmolda já myslím,že máme s tepelným cerpadlem-ale jistá si tím nejsem.U nás nejsem já ten člověk přes techniku.🤣

tez83
autor
18. kvě 2021

@odula děkuji.Take mi tak nějak logika říká,že by to i pro mimco mohlo stačit.😉

andelka
18. kvě 2021

@tez83 nemusí se to žehlit. Na co? Já fakt žehlím tak jednou za měsíc. Kolikrát ani to ne. Dětem i malému všechno do sušičky.

andelka
18. kvě 2021

@ema90 my máme už jen takový malý sušák. V létě na něj dávám ručníky,a celoročně spodní prádlo.

tez83
autor
18. kvě 2021

@andelka to já ráda slyším!👍😉