Háčkovaný/pletený fusák. Kde se dá koupit?

jironymou
23. říj 2019

Ahoj, nevite nekdo kde se da tento pleteny nebo podobny, ale jakoby hackovany/pleteny fusak koupit?Nejlepe bez usi?

jironymou
autor
24. říj 2019

Jinak komu se to nelibi, tak si prosim zalozte forum na veci o pouzitelnost veci z Ali a reste si to tam a neodvadejte moje tema nekam jinam.I kdyz ja uz jsem svoji odpoved dostala hned od prvni uzivatelky.A moc ji dekuji ⚘

gruyerre
24. říj 2019

@jironymou budeš se muset smířit s tím, že na veřejném diskuzním fóru budou prostě lidé psát a budou klidně psát i věci, které se zrovna tobě nelíbí. Všichni, kromě tebe, se tady vyjadřují slušně, nepíší nic závadného. Když ti to nevyhovuje, tak to nečti, nebo diskuzi smaž.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@jironymou
proc tu diskuzi teda nesmazes kdyz odpoved uz mas?

jironymou
autor
24. říj 2019

na co ji mazat 🙂 ja se docela bavim.Jen je mi divne, kdyz chcete vest osvetu na tema ali, ze si nezalozite vlastni forum.Pochybuji, ze si nekdo pod tematem kde koupit, vasi osvetu, krome me a asi 5 lidi, precte 🤣🤣🤣

gruyerre
24. říj 2019

@jironymou myslela jsem, že bys ji radši měla smazat v zájmu tvého duševního zdraví, protože podle tvých příspěvků to vypadá, že tě brzo trefí šlak, že si tu někdo dovolil napsat, co tobě nevyhovuje. Když se dobře bavíš, tak nevyšiluj a v klidu si to užívej 🙂.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@gruyerre
no rekla bych,ze se moc nebavi,spis to predstira :D

jironymou
autor
24. říj 2019

jj bavim se 😀 jak se nekdo snazi poucovat nekoho, koho to nezajima 🙂 kdyz tak vam forum zalozim a pozvu vas 😀 tam pani zelenasmolda muze znovu sidlet prispevek se svou plesnivou dekou za 400 😀 nebo panenkama objednanyma z alixepresu 😀 dekuji holky za soukrome zpravy.A printacreeny diskuze zelenesmoldy 😀 pobavily jste me.A nedivim se, ze se tu nechcete pridat.Upozornivali jste me na to, ze se pripoji jeste 2 slepice 🤣🤣🤣

gruyerre
24. říj 2019

@jironymou ty musíš být dost výšinutá, jestli sama sobě píšeš soukromé zprávy a posíláš si printscreeny, které sis sama vyfotila 😀. Tak to tedy příjemnou zábavu 😉.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@jironymou
jakou plesnivou dekou,co to meles?jake panenky?

@gruyerre
ji hrabe ne? :D

zelenaesmolda
24. říj 2019

@gruyerre
ted se zacinam dobre bavit ja,tady bude jeste veselo :D :D :D
nikdy bych neverila co je nekdo schopny vyprodukovat z obycejne dobre minene rady o nevhodnosti veci z aliexpresu 🙂
to je uz dobre psycho tohle

jironymou
autor
24. říj 2019

njn asi mi hrabe 😛😜😝 ja jen dekuji tem 27 soukromym zpravam a printscreenum debat.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@jironymou a co z tech printscreenu mas?budes si u nich vecer delat dobre? :D
Nebo co maji jako dokazovat?

lilian2111
24. říj 2019

@zelenaesmolda jsi trapná.

zelenaesmolda
24. říj 2019

@lilian2111 no trapny je spis ten kdo si dela printscreeny konverzaci a diskuzi a pak se tady tim ohani jakoby slo o smlouvu s dablem podepsanou krvi.Ale kdyz ji to dela dobre...

kafkovailona
24. říj 2019

Ne

dor
25. říj 2019

@zelenaesmolda já se musím přidat. Jsi trapná.
@gruyerre ne, to vy se vyjadřujete útočně. Ne zakladatelka.

@jironymou některé ženy nemají co na práci. Moc do diskuzí nepřispívám, ale čtu je, a dlouhodobě vnímám, že výše uvedené mají poučování a ironické komentáře jako hobby. Ono nejlepší je asi na ně vůbec nereagovat 🙂

Jinak znám spoustu žen, co kupuji na Ali věci i na malé děti. Je to prostě jejich věc a nikdo jim doho nemá co kecat ani je co poučovat. Každá z nich ví, že je to Čína, nejsou hloupé, proboha. Někdo to prostě neřeší.

zelenaesmolda
25. říj 2019

@dor
hm,diky za nazor a co ja s tim?myslis,ze me zajima co si o me myslis?vis,kde to mam? 🙂
vis co je zvlastni?ze tady kritizujes,ze jsem si dovolila pani v dobre vire poradit kdyz ona se na to neptala tak jsem trapna ale ja se te na nazor na svou osobu taky neptala.delas tedy to stejne co ja takze jsi trapna taky 🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@dor
a o tom,ze kazdy vi,ze je to cina a neni hloupy bych dost pochybovala :D
a pokud neresi co ma jeho dite na sobe a jestli jsou to zavadne materialy nebo barvy tak hloupy je.
vis,ono neni cina jako cina.aby se neco mohlo prodavat na evropskem trhu musi to byt nezavadne ale veci urcene pro cinsky trh evropske normy vubec splnovat nemusi.

jironymou
autor
25. říj 2019

@dor souhlasim.A dekuji za zapojeni se do diskuze.Spise dostavam soukrome zpravy od maminek.Aby se zde nemusely dohadovat.Pani stale radi, treba v teto diskuzi:
https://www.modrykonik.cz/forum/satelit-a-pohadkove-programy/1-oslava-narozenin-dcery-znate-nejakou-agenturu/
ani pani neodpovedela a hned strhla diskuzi jinam jako tady...

jironymou
autor
25. říj 2019

@babilen tak snacha jiz sehnala.Moc dekuji za ochotu 🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@jironymou
tak od toho ty diskuze snad jsou ne? diskuze,ve kterych se nediskutuje postrada smysl...
to budes ted sledovat vsechny diskuze do kterych se zapojim a postovat na ne linky do vsech ostatnich diskuzi? 😀
Klidne v tom pokracuj,ja se za sve nazory nestydim.
Mimochodem delas uplne to stejne co delam ja,odvadis tema uplne nekam jinam a snazis se me tady virtualne kamenovat.Uzij si to,me nerozhodis protoze na tom,co si myslis ty nebo ostatni lidi na anonymnim foru me fakt netrapi.Narozdil od tebe ja nemam potrebu se k necemu takovemu snizovat,je to pod mou uroven.

jironymou
autor
25. říj 2019

kez bych vas sledovala ja 🙂.Mne to posilaji jine uzivatelky.Ja na to cas nemam, cist kazdou blbost, kterou napisete.To bych tu musela stravit cele dny 🤣🤣

zelenaesmolda
25. říj 2019

@gruyerre
koukej,tak ostatni ji pry posilaji printscreeny toho co ja kde komentuju :D
tedka uz i odkazy,jsem celebrita 😀😀😀

gruyerre
25. říj 2019

@dor mne by tedy zajímalo, jestli bys skutečně našla nejakou diskuzi, ze které by bylo patrné, že "mám poučování a ironické komentáře jako hobby", nebo jestli to byl jen takový výkřik do tmy 😉

zelenaesmolda
25. říj 2019

@gruyerre
vykrik do tmy protoze jinak by tady uz hodila link stejne jako jironymou kdyz jich ma tolik tak se mohly podelit jelikoz tim ma zaplaveny cely inbox jak ji to vsichni ve velkem posilaji.
je to stejny vykrik do tmy jako "jsi trapna" na moji adresu.argumentacni vaha nula nula nic.to je klasika.dojdou argumenty tak nastoupi urazky jenze aby to melo ucinek tak by si ten urazeny z toho musel neco delat.

zelenaesmolda
25. říj 2019

@gruyerre
jinak u tebe jsem si nevsimla nejakych takovych komentaru,na ty jsem tu expert ja 🙂