Jakou barovou (případně rostoucí) židli pro děti

veruska007
9. srp 2018

Prosím o radu. Manžel udělal dětem dětský pokojík a společný psací stůl pro tři děti. Bohužel, dnes jsem přišla k hotovému - a stůl je ve výšce 92 cm! Děti ve věku 5, 7 a 9 let by si tam měly dělat úkoly, kreslit si... a změřila jsem, že by potřebovaly židli ve výšce zhruba 75 cm. Rostoucí židličky končí (ty, co jsem prolustrovala) na 60 cm, kancelářské židle okolo 55 cm. Manžel stůl neoddělá, neposune, nepředělá... byli jsme dohodnutí, že výška bude okolo 80 cm a máme rostoucí židle, tak jsem myslela, jak to krásně vyjde. Jenže manželovi se to nechtělo montovat těsně nad topení ☹. Chjo. Co s tím?

martinka_33
10. srp 2018

Ať není línej a kouká to předělat, přeci nebudou mít stůl nad hlavou! 😲 Jinak mě napadlo jedině nechat vyrobit rostoucí židličky u truhláře

ireniq
10. srp 2018

Taky jsem pro, ať to předělá, my máme taky takhle stůl nad topením, je tam podél okna výřez a v něm napasovaná mřížka (hladce s plochou stolu), dělala to firma, ale to určitě zvládne 😉

veruska007
autor
13. srp 2018

Jo, přesně takhle to manžel udělal - nad topením, těsně pod parapetem, s výřezem a mřížkou, aby topení hezky topilo. Chjooo.