Pokojíček pro dvě holčičky

stef9328
29. říj 2018

Ahojte maminky,
jsem ve fázi zařizovaní dětského pokojíčku pro dvě holčičky. Sice jedna je ještě v bříšku, ale místo na dvě oddělené postele v pokojíčku není. A když už se bude zařizovat, musím pořídit rovnou dvoje postele, nad sebou (ale klasickou palandu nechci), tak proto se na vás obracím.
Prosím nějaké návrhy, i fotky třeba vašich pokojíčku, jak je mate vyřešené? Přikladam navrh našeho pokojíčku, jaky bych si ho představovala, ale čím víc se na návrh divám, tím vic si nejsem jista, zda bude prakticky.

Předem moc děkuji za vaše příspěvky a fotky.

stef9328
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
stef9328
autor
11. lis 2018

@ewinka64 už mam naceněne, postele nakonec jsem zvolila 100x200cm a uprava ve skřini, na spodu budou 2 šupliky, jinak bude skřinka na věšačky + nejake police, horni postel bude niž. Vychazi mi to u truhlaře na cca 25 tisíc kč 🙂

ewinka64
11. lis 2018

@stef9328 díky,ze jste si vzpomněla. Tak se těšíme všichni určitě na výsledné foto.

ewinka64
11. lis 2018

Ju ještě,ten rozměr matrací se da pak sehnat ? Aby bylo taky na výběr

leilinka1234
11. lis 2018

@stef9328 to je dobrá cena. Taky zkusíme asi poptat truhláře. Děkuji 🙂

stef9328
autor
11. lis 2018

@ewinka64 Ano matrace se dá vybrat. Pokojíček bude po novém roce až. Truhlaři tedkom do konce roku mají plno 🙂 , ale stejně druhá dcerka se má narodit v březnu, takže máme čas 🙂 Až bude hotovy, kdyby jste tedy měli zájem klidně pošlu foto 🙂