Tapety do kuchyně - jaké se hodí?

janawaes
15. únor 2019

Sice se to netyka pokojiku, ale prestavujeme kuchyn a ji vytapetovat, chtela bych poradit jakou pouzit, chtela bych neco moderniho, linku budu mit svetlou v lesku, tak aby se to k ni hodilo 🙂.

jednaholkaa
16. únor 2019

Ja jsem puvodne taky chtela tapety, ale pak jsme vymalovali jednu stenu valeckem a vypada to super..

gabrolo
17. únor 2019

@janawaes Tak pokud budeš mít bílou linku, tak můžeš podle mě docela dost kombinovat, je to neutrální barva a asi bych šla do něčeho výraznějšího 🙂. My máme tapety od Bioflame a jsem spokojená. Bílou linku nemám, ale i tak se dá kombinovat 🙂. pošlu ti nějaké fotky, co bych zvolila já 🙂

gabrolo
17. únor 2019

@janawaes tato se mi moc libí, je taková nápadná i nenápadná zároveň 🙂

gabrolo
17. únor 2019

@janawaes Tato je mi osobně líbila nejvíce, ale chlap mi ji nakonec zavrhnul, má rád jednoduché motivy a z toho byl takový zmatený. Ale třeba ji ještě někde prosadím 🙂

gabrolo
17. únor 2019

@janawaes Tahle je sice v koupelně, ale i do kuchyně by se podle mě hodila, ale záleží co se líbí tobě 🙂

gabrolo
17. únor 2019

@jednaholkaa Myslíš jako přímo za linkou jste to vymalovali? A není to náročné na údržbu, když to je jen natřené barvou? Já jsem proto raději zvolila tu tapetu, to se mi lépe udržuje od nečistot.

gabrolo
17. únor 2019

@janawaes Všechny tapety jsou od jednoho výrobce, mezi kterými jsem se rozhodovala já. Já jsem si vybrala tu první, i když mám tmavší linku. Na stránkách Bioflame jich najdeš více, tak jestli chceš tak se podívej 🙂.

janawaes
autor
17. únor 2019

@gabrolo Prave, ze ano, ze muzu kombinovat jak chci, protoze mam ciste bilou linku s drevenou pracovni deskou. Chtela bych prave neco vyraznejsiho, ale ne zase moc, prave 🙂.

janawaes
autor
17. únor 2019

@gabrolo Ta je pekna, ale neco podobneho budeme mit prave uz v koupelne, tak zase nechci mit vsude stejny motiv.

janawaes
autor
17. únor 2019

@gabrolo Tak ta je 😍, tak tu bych brala hned, kouknu na stranky na cenu. moc dekuji za inspiraci, chapu ze by sis ji vybrala taky, skoda ze ti to u chlapa neproslo. Tak muzes pak k nam na kaficko 😀. Probereme to doma a budu doufat, ze mi to bude schvaleno 🙂

janawaes
autor
17. únor 2019

@gabrolo Tato je taky moc pekna, ale kdyz budu mit vsechno bile, tak se obavam, ze mi to pak zanikne za tou linkou, zase by bylo vsechno bile a to zase nechci, ale je pekna to jo.

janawaes
autor
17. únor 2019

@gabrolo Super dekuji, podivam se na stranky a urcite neco vybereme, delame si to vlastne skoro sami, takze si muzu vyborat a cas me nehoni 🙂.diky moc

janawaes
autor
14. bře 2019

@jednaholkaa A tapety jste si nedavali proc, jestli muzu vedet? A nemas tu zed za linkou porad pocakanou? Ja se obavam, ze bych musela porad malovat a malovat,porad dokola.

gabrolo
15. bře 2019

@janawaes Jasně tak všechno bílé, to není nic moc, to je pravda, že by ti to zaniklo, tak pokud budeš mít linku bílou, tak bych zvolila něco výraznějšího, záleží ale co se ti líbí 🙂.

gabrolo
15. bře 2019

@janawaes Je tak to by bylo super, to bych přišla hned 😀. Jo no škoda, ale zase chápu, že bydlení máme společné a budeme se na ní dívat společně, takže jsme vybírali kompromisem 🙂.

gabrolo
15. bře 2019

@janawaes Já mám ráda sjednocené věci, takže bych volila i do více místností stejnou, ale jestli máš ráda různé motivy, tak jasně, na jejich stránkách je motivů a motivů, vybrala sis něco? 🙂

gabrolo
15. bře 2019

@janawaes Tak to máš opravdu dost možností na variaci a může si dovolit trochu revoluce v kuchyni 😀. tak jakou sis vybrala?

janawaes
autor
1. kvě 2019

@gabrolo Ano rada bych prave k te bile neco vyraznejsiho a proto se mi libi ta barevna a tu bych si tam dala hned, ale dobre na tom je ze mam od chlapa volnou ruku 🙂, rikal ze si mam vybrat jakou tapetu chci, protoze kuchyn je preci jen moje kralovstvi 😀

janawaes
autor
1. kvě 2019

@gabrolo Tam to ja mam asi zlateho muzika, rikal ze mam volnou ruku 🙂, poradim se s nim, kdyz budu chtit a jinak si muzu vybrat jakou chci, jupiii. Takze klidne startuj auticko a prijed se pokochat 🙂

janawaes
autor
1. kvě 2019

@gabrolo Vybrala jsem toho faakt plno, uz mi z toho i oci prechazeji. Jsou na strankach tolik motivu a vseho, ze nevim z ceho drive vybirat.

janawaes
autor
1. kvě 2019

@gabrolo do kuchyne mam rozhodne vybranou tu druhou na fotce a jeste se divam na toaletu a koupelnu, tam bych taky neco chtela. Dale uvazuju o necem i za tv v obyvaku nebo na jednu stranu, ale hodne lidi si tam dava cihly nebo tapetu cihel, ale chtela bych neco jineho. Napada te neco?

hanasedla
1. kvě 2019

@gabrolo Me se libi tedy tato bila, ten 3D prvek se mi fakt libi 🙂.

bayt
1. kvě 2019

@janawaes popravdě, já bych si příště dala za linku sklo 🙂 podle mě nejpraktičtější na úklid, vím, že tapety jsou omyvatelné, ale určitě ne tolik, jako třeba sklo

hanasedla
1. kvě 2019

@janawaes Tak me se ty cihly libi jen kdyz jsou v jine barve, nez normalne ty oranzove, me se libi tyto sede, myslim ze pusobi i dost moderne, ja bych si je domu dala 🙂
https://www.obklad-levne.cz/Grey-Stone-obklad

larascont
1. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@hanasedla Juu ta je moc pěkná, nemá někdo reálné foto? Zajímalo by mě jak vypadá na celé zdi 🙂

jankol
1. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Není to teda kuchyň ani obývák, ale třeba se to bude někomu hodit 🙂, takto jsme si my vylepšili záchod 🙂

janawaes
autor
6. kvě 2019

@hanasedla Ty jo ty jsou paradni, ty by se mi taky libily 🙂. Mas realnou fotku nebo to je stazene jen z netu? Ja bych prave chtela videt, jak to vypada pres celou zed, takto to muze vypadat dobre, ale jak se to pak natahne pres celou zed, tak je to hruza nebo se to pak nehodi a co s tim pak uz ze? 🙂

janawaes
autor
6. kvě 2019

@bayt Tak to mas pravdu v tom, ze jsou urcite lepe omyvatelne, ale ja bych se asi bala ze bych to mohla treba rozbit nebo jen tuknout, to by me pak mrzelo, asi jsou ty skla na to delane, ale kdyz je nekdo sikula 🙂, tak se neda nic delat. Taky je moznost dat si tapetu a pred ni sklo 😀

janawaes
autor
17. kvě 2019

@jankol Tyto taky vypadaji hezky. Dokonce bych rekla ze lip nez ty sede. A vubec nevadi ze to neni kuchyn ani obyvak hodi se i na zachod. Pekna zmena

jankol
20. kvě 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@janawaes Díky manžel se snažil. Jen teda nevím trochu jste mi tady nasadili brouka do hlavy a do kuchyně bych asi použila buď tapetu pogumovanou a nebo obklady aby to mělo delší životnost.