Oděv pro atopickou ekzematičku, znáte obchod či eshop?

veritanas
21. bře 2016

Ahoj mamky, po porodu se mi příšerně rozjel atopický ekzém. Mám jej od dětství, ale po porodu je to neúnosné. Strašně to svědí, mám po sobě milion škrábanců a červené fleky. Samozřejmě mám i bezpočet alergií, které se také zhoršily mimo senné rýmy, ta zmizela. Dokud kojim, nechci a také neužívám žádné léky ani masti, pokud to není nutné, ale situace začíná být kritická, především to svědění. Už jsem si objednala mořskou sůl na koupele, mám domluvený termín s homeopatem, tak snad něco zabere. Klidně mi napište, co pomohlo vám.🌸🌸🌹 Ale problém je také jinde, samozřejmě potřebuji oblečení z bavlny (případně jak snasite viskózu?). A nikde nemohu nic hezkého sehnat, pokud nechci obyčejné tričko nebo tílko. Všude jen samý polyester. I ja se chci líbit a být občas trochu elegantní, připadám si jak cuchta.Flekata cuchta, začíná mě to trápit Znáte někdo nějaký obchod, i internetový, kde se dá sehnat zboží z bavlny, třeba i dražší či homemade? U obchodů jsem prohlédla všechny běžné konfekce a byla jsem trochu šokovaná, stojí to 700,- a je to umělé!! Prosím o radu někoho, kdo si také tímto prošel💓💖

no_title
21. bře 2016

pomáhala konopná mast, ale je fakt, že jsem měla ekzém slabý.

konidana
21. bře 2016

vyzkoušela jsem ovesnou koupel s konopným olejem a myslím, že je fajn. Za zkoušku to stojí. Bohužel neporadím kde koupit ani jak se přesně jmenuje. Konopnou mast doporučuje i moje kolegyně.

sara84
21. bře 2016

Bio bavlnu a prijemne, hlavne pradlo ma Tchibo 🙂 a bavlnu kupuji v sekacich, v obchodech moc neni. Taky se mi zhorsil ekzem,i alergie..a taky ae citim blbe ..flekata a jeste tlusta :(

veritanas
autor
21. bře 2016

@sara84 úplně tě chápu, vtaky si připadám strašlivě nehezká, manžel mě sice uklidňuje, že se to spraví.. Ale já už přestávám doufat..nezbývá než bojovat..🌸🌷urcite to bude lepší..