Řezání a svědění při močení, co by to mohlo být?

maarika
16. zář 2014

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, zda nemáte některá zkušenosti z mým problémem.
Je to dnes už týden, co mě začalo pálit při močení a dost mě u toho i tam dole řezalo,svědělo a měla jsem neustále nutkání chodit na wc.....Myslela jsem si, že to je zánět močových cest a tak jsem šla k dr....ten mi řekl,že moč je v pořádku a předepsal mi nějaké brusinky...připadala jsem si, jak nějaký simulant....u dr jsem byla v sobotu.
Už to teda v tuhle chvíli není tak strašný, ale pořád, když jdu na wc a dokončuju potřebu, tak mě tam dole začne nepříjemně řezat a svědí to,ale je to jen pár vteřin a pak už v pohodě...nevíte, co by to mohlo být?
Jo a ještě jsem zapomněla podotknout, že vždy ráno po probuzení to je ÚPLNĚ v pořádku a ten problé s tím řezáním a svěděním začínám mít zhruba až po 3h od probuzení.
Moc děkuju

svobodpetika
16. zář 2014

Hodně pít 🙂 a klidně bych si koupila něco na zánět, jednou mě taky lékař řekl že to nic není že si mám dát pivo a já za pár hodin proseděla noc na záchodě a krev v moči a druhý lékař mi pak řekl proč jsem přišla tak pozdě a léčila se měsíc ☹

maarika
autor
16. zář 2014

@svobodpetika a máš nějaký typ,co na zánět?Myslela jsem si,že mám třeba nějaké kvasinky, nebo tak něco a tak jsem začala používat Clotrimazol krém,ale nepomáhá....☹ A nehledě na to,že jsem tomu dr říkala, že nevím jestli náhodou nejsem těhotná.....tak přemýšlí, čím to vyléčit doma...k dr se mi už fakt nechce po té zkušenosti...☹

svobodpetika
16. zář 2014

Rowatinex mají kapky nebo tobolky jenže to není vhodné v prvních 3 měsících těhotenství ale zeptej se v lékárně něco se najde a hodně pít

eva118
16. zář 2014

@maarika Mě pomohla homeopatika Cantharis, můžou se i v těhotenství. Brusinky ti psát nebudu, ty už jsi zkusila a často je to taky těma kvasinkama

helcenka
16. zář 2014

@maarika - zašla bych si na gynekologii. Jestli můžeš být těhotná, tak to není žádná legrace. Kdysi jsem prodělala zánět močových cest a nemohla jsem se toho zbavit, pořád se to dokola opakovalo a to jenom kvůli tomu, že doktorka mi zkusila moč pouze papírkem a řekla, že tam nic není a je všechno v pořádku. Tak se mi to takhle táhlo asi tři neděle, tak jsem si zašla na gynekologii, tam mi vzali moč a poslali do laborky, nejenže se tam prokázala nějaká bakterie, ještě k tomu jsem měla i kvasinkovou infekci. Dostala jsem akorát vynadáno, že jsem přišla takhle pozdě, tak jsem vysvětlovala, že jsem u doktora byla, ale podle něj jsem prý v pořádku. Tenkrát jsem se léčila ještě měsíc a další dva roky jsem každou chvíli měla zánět močových cest nebo kvasinkovou infekci. Doktor z gynekologie říkal, že to snadno přejde do chronického stádia. Nakonec jsem změnila doktora a těchto potíží jsem se definitivně zbavila...
Takže bych to opravdu nenechávala. Pokud ti nepomohl obvoďák, zajdi za gynekologem a trvej na laboratorním vyšetření a na vyšetření na kvasinky...

maarika
autor
16. zář 2014

@eva118 a ty jsou prosím přímo na nějaký zánět?Mnohokrát děkuju za typ.Hned odpoledne skočím do lékárny 😉

eva118
16. zář 2014

@maarika Je to na záněty močového měchýře, pomáhají asi v 80% případů, poradila mi je kolegyně. Mě pomohla okamžitě, tak držím palce, ať je to tak i u tebe.

maarika
autor
16. zář 2014

@eva118 děkuju,děkuju strašně moc!!!!! 😉 snad je v lékárně budou mít 😉

novynka
16. zář 2014

taky poradím homeo Cantharis, zezačátku i každou půlhodinu, zeptej se v lékárně na užívání ;) ale hlavně hodně hodně pít! to je prostě při močáku základ, abys to ze sebe vyplavila... pak mi ještě pomáhají brusinky od firmy Swiss, jsou to takové růžové cucavé bombony, ale ty můžeš myslím jen 3 denně... tak hodně štěstí, tyhle záněty jsou peklo :(

maarika
autor
16. zář 2014

@novynka děkuju,odpolko pro ně skočím 🙂 doufám,že to je ten zánět a že mi to na to pomůže 😉 navíc nevím,zda náhodou nejsem těhu,tak bych to ráda vylečila co nejdřív a nejlépe bez ATB...

novynka
16. zář 2014

@maarika kdyby atb, tak bys mohla penicilin ;) uvidíš, jak to zabere, kdyby se to táhlo ještě několik dní, tak bych radši šla k tomu doktorovi a nechala se přeléčit...

maarika
autor
16. zář 2014

@novynka děkuju,tak už je mám doma 🙂 jen teda tápu v tom užívání.Lékarníce mi říkala,že si mám dát najednou 5 kuliček a tak to mám dělat každou hodinu,ale nevím kolikrát denně.....☹ Nevíš náhodou?Děkuju 😒

novynka
16. zář 2014

@maarika řekla bych, že do úlevy, 5 kuliček každou hodinu dát pod jazyk, a pozor, kolem toho "cucání" nesmíš nic jíst a pít, asi tak 10 min před a po... je blbý, že si pak to doplňování tekutin musíš vyloženě časovat :/ 🙂 užívej je dneska, zítra a uvidíš...

maarika
autor
17. zář 2014

@novynka děkuju 😉 včera jsem to dlabala každou hoďku 5kuliček a úleva se fakt dostavila 😀 vůbec jsem tomu nevěřila...dneska beru 5kuliček 4krát za den,ale pořád to lehcce cítím...snad to přejde úplně...

novynka
17. zář 2014

@maarika to jsou výborné zprávy ;) tak hlavně vydrž a pořádně pij

citun
17. zář 2014

@maarika Ještě si k tomu přidej urologický čaj, je hnusný, ale pomáhá. 😉

eva118
18. zář 2014

@maarika ten urologický čaj, pokud jsi těhotná, tak si přečti, jestli se může.

maarika
autor
18. zář 2014

@eva118 děkuju za upozornění 😉

maarika
autor
18. zář 2014

@novynka tak dnes opět zlepšení,už to je skoro zaléčené 😉 jen se ještě optám.Dochází mi pry homeopatika a chtěla jsem se zeptat,když mi takhle dojdou a ještě to není uplně na 100% v pořádky i když oproti tomu,co to bylo to je nebe a dudy 🙂 mám si koupit další balení?Děkuju 😉

novynka
18. zář 2014

@maarika hele, klidně si další balení kup, ještě bych to pár dní brala, třeba jen ráno a večer ;) mě se teď cantharis hodil normálně i na popáleniny, takže když ti zbyde, můžeš to využít příště 🙂 tak přeju, ať máš opravdu po problémech a nevrátí se ti to

maarika
autor
18. zář 2014

děkuju ;.-)

eva118
18. zář 2014

@maarika přesně jak píše novynka. Cantharis je i na spálení sluníčkem a mám dojem i medúzou. S tím vším - spálení, močák , je pro mě ideální do lékárničky na dovolenou.