Hledáte duchovní příčinu nemocí?

duvi21
6. črc 2017

Zajímá mě, jestli jsou tu maminky, které mají zkušenosti s hledáním příčiny fyzických potíží na té duševní, psychické úrovni. Nesahají okamžitě po prášku, který má vyřešit problém, ale přišly na to, že to jde i jinak a napořád? Nebo i například nesráží teplotu, protože jsou si vědomé, že teplota je prospěšná. A mají zkušenost s tím, že se pak dítě uzdraví rychleji? Zajímá mě každá zkušenost, která nezapadá do té kategorie: dejte mi lék, ať se vše vyřeší 😉 A ještě přidám 😉: třeba si uvědomily (nebo někdo v jejich okolí), že příčinou může být to, v jakých podmínkách a prostředí, zejména psychických dítě žije (my žijeme). Najde se někdo? Těším se na reakce 🙂

kamste
20. zář 2017

Zdravíčko, některé z dotazů jsou už rozebírány ve skupince https://www.modrykonik.cz/group/8010/detail/

@nikahavel
@lill1
@lansi83

purplelucy
20. zář 2017

Holky, jak na dráždivý tračník? je mi 30 let, problém mám tak od 17 let. Jinak jsem úplně zdravá a žiju si nejspokojněji jak jen to jde. Ale s tračníkem si nevím rady :(

makky1310
20. zář 2017

@purplelucy cetla jsem chvalu na homeopatika Gelsemium sumpervirens 30CH 5 kulicek kazde rano. Ale odzkouseno osobne nemam.

veronikakl
21. zář 2017

@purplelucy Mě pomohl Duspatalin Retard

misk123
10. říj 2017

@purplelucy já mám odzkoušený probiotika Biopron IB symbio. Doporučili mi to v lékárně, je to nějaká novinka, mají víc typů, podle toho, jakýma potížema trpíš. Já na nadýmání, takže mi dali takovou bílo-modro-růžovou krabičku. Zatím to beru měsíc, je to výrazně lepší, tak uvidím, jak dál.

bamishop
11. říj 2017

@purplelucy drazdivy tracnik byva spojeny s nervy, horsim zvladanim stresu, tak mozna i zmenit zivotni styl a brat nektere veci v zivote s nadhledem

misk123
11. říj 2017

@bamishop jj,to určitě taky. Snažím se stresu vyvarovat, ale v dnesni hekticke dobe se to ne vždycky daří,bohužel.