Poradíte prosím?

denn19
26. led 2020

Ahoj, mám dvouměsíční holčičku a minulý týden jsem jí našla v pusince toto 😕 doktorky jsme se na to ptali, podle ní to nic není, ale mě se to nezdá 😕 v posledních dnech začala strašně slintat a je taková víc podrážděná. Nemáte z tím některá zkušenost?
Díky 😇

veronikacv
26. led 2020

Ahoj, od dvou mesicu je normalni, ze mimco vice slinta, to jeste chvili potrva :D pokud doktorka tvrdi, ze to nic neni, tak bych nejspis verila (ale nevim, jake mate vztahy :-/) nebo se porad jeste s jinou doktorkou. A nebo to sleduj a na dalsi (trimesicni) prohlidce ji rekni, ze to nemizi a at ti tedy vysvetli, co to je. 🙂 moje doktorka vzdycky rika, co je co,co se muze ukazat apod. A kdyby mi rekla jen, ze to nic neni, tak se ptam, co to tedy je 🙂 podrazdenost muze byt jen vyvojova faze - vice vnima okoli, hluk, svetlo, deni kolem... Nas Kubik byl taky vic podrazdeny 🙂 srovnalo se to ve trech mesicich.

neomenia
26. led 2020

A ci se ti nezdá? Normální sliznice, jazyk mimina.

denn19
autor
26. led 2020

@neomenia horní patro 😊

neomenia
26. led 2020

@denn19 sliznice je i na horním patře, v celé dutině ústní. Vyjadřuji se správně 🙂

leniczka23
26. led 2020

@denn19 ma naprosto normalni horni patro a pokud neveris sve pediatre najdi si jinou.