Snažíme se o dítě, ale mám nadváhu. Pořád to nějak nejde

ivanaivuse1983
13. led 2013

ahoj ja sem iva je 30 let a snazime se o dite ale nak to nejde rikaj ze mam nad vahu tak drzim dietu a chodim cvicit ale prorad to nejde nak muze mi poradit

lucinka_jirackova
13. led 2013

a byly jste u dr, zda jste zdravotně v pořádku? pochybuji že to musí být problém nadváhy...jinak já mám s váhou také problémy. ale mě v tom překáží porucha štítné žlázy...

petrusew
13. led 2013

Ahoj, taky si myslím, že to nebude problém nadváhy...já mám opravdu nadváhu a zadařilo se nám hned na podruhé. Spíš bych to řešila jinak...rozhodně mi nepřijdeš s nadváhou!

elvira
13. led 2013

Spíš než nadváha vadí obezita. Jak dlouho se snažíte? Máš pravidelné cykly?
Kamarádka má přes sto kilo, otěhotněla na první pokus, u druhého dítka na třetí.

pucik
13. led 2013

ahojky, může to být klidně psychikou, že tak moc chcete, že to nejde, zkusila bych nějakej wellness víkend, vypnout bavit se a třeba se zadaří, držím palečky 🙂 😉 já taky nejsem nejhubenější, léčím se se štítnou žlázou a obě děti se nám povedly na první pokus, tak nezoufej a určo to vyjde 😉

ferrari
14. led 2013

Ahoj a kde máš tu nadváhu?Mám kamarádku ta má snad 100kg a je těhotná na první pokus tak to nebude z váhou nic společního je to těžký na to nemyslet já to znám moc dobře a kdo ti řekl že máš schodit nějaké kilo? ☹