Snažíme se o mimi, nejde to a nejde, poradí někdo?

jafo
26. pro 2016

Ahoj, uz neco pres 2 roky se snazime o mimi. Bohuzel, ani jediny naznak toho, ze by se to mohlo povest. Poradite mi, prosim, nejake triky, jak na to? Brala jsem femibion, manzel byl na spermiogram a je v poradku. Merili jsme teplotu, delali ovu a bez vysledku. Jedina iniciativa od pana dr. Byly prasky na dozravani vajicek, opet bez uspechu. Kdyz jsem to s nim konzulTovala, odvetil, ze mame cas. Je mi 30 a ms cc 3 dny. Prosim poradi mi nekdo?

cikom
26. pro 2016

@jafo Vyměnit doktora.

jafo
autor
26. pro 2016

@cikom chystam se po svatcich. Taky se mi zdalo, po precteni nekterych diskuzich, ze to nebude asi dobry lekar

cikom
26. pro 2016

@jafo většinou po takové době už posílají na specializovaná pracoviště, někdy i po roce.

lenkaro
26. pro 2016

mě to trvalo rok a pomohlo když sem si jednou řekla že mam prostě jen chut na sex bez ohledu nato jak to dopadne a užívala si sex bez myšlenek na dítě . .. je mi o čtyři roky mín ale jak říkají nade mnou asi to opravdu chce jinýho doktora. jinak nevim jestli vám to přidá na náladě ,ale má kolegyně to zkoušela osm let poté se zadařilo 🙂

jafo
autor
26. pro 2016

Me jen pan doktor rekl, ze co si myslim, ze kdyz se skoci na kravu, tak je z toho tele? Pravda, prislo mi jeho jednani nemistne. Je to majitel gyn. Centra. 😢 myslela jsem si, ze to jen zbytecne hrotim.

rajani
26. pro 2016

Chce to jiného doktora, nejlepší je když obvodní gyndari pošlou do centra asistované reprodukce, přeci jen se specializují na toto. Ze začátku se peclive ultrazvukove vyšetří, vezme se krev na hormony a zjišťuje se kde je průšvih a ten se léčí.

Jen tak dávat na slepo léky na dozrávání je trošku blbost, když je třebas průšvih se žlutým tělískem apod.

alebrz
26. pro 2016

Zkuste http://fertility.sk/ případně poradnu: http://www.cenap.cz/

jafo
autor
26. pro 2016

Ja si to taky myslela, ale druha doktorka z toho sameho centra mi rekla, ze se to tak dela.

kikidii
26. pro 2016

My jsme se dost usilovně snažili rok. Oba jsme s manželem vyzkoušeli všechno možný i nemožný. Nakonec se nám zadařilo 14. cyklus od začátku snažení. V tom cyklu jsem pila kontryhelový čaj, měli jsme gel na podporu početí a výpočet podle Jonáše se mi trefil do plodných dnů, a bylo to 🙂 Už jsme tomu nevěřili, ale povedlo se a teď máme doma malou slečnu 🙂

jafo
autor
26. pro 2016

@kikidii muzu se zeptat co je to za gel?

cikom
26. pro 2016

@jafo šla bych úplně jinam jelikož doktor jr i majitel tak nepůjdou proti jeho postupům.

kikidii
26. pro 2016

@jafo už nevím, jak přesně se to píše, ale je to nějak jako conceive gel na podporu početí, myslím že měl bílo růžovou krabičku. Použili jsme ho asi ve dvou nebo ve třech cyklech, ale v kombinaci s tou Jonášovou metodou to vyšlo. Nevím, jestli to mělo vliv, nebo to byla jen náhoda, každopádně za vyzkoušení to stojí.

jafo
autor
26. pro 2016

@kikidii moc dekuji, kouknu na to. Za pokus stoji vsechno, prece jen je to uz nejaky cas.

kikidii
26. pro 2016

@jafo určitě se mrkni i na tu Jonášovu metodu, stačí výpočet z internetu zadarmo 😉 přeju hodně štěstí

sipkovarose
26. pro 2016

Taky jsme se dlouho snažili cca 2 roky ,dělala jsem si ovu testy vždy ukázkově pozitivní a furt nic,řekla jsem to na gynekoligii doktor že je vše ok, a ať se nebojím že ještě budu mít dětí ☺.V tu dobu se mi to moc reálné teda nezdálo,a docela mě to trápilo.Jednou jsme jeli na oslavu a ovu vycházela zrovna na ten den ,tak si říkám tak zase z toho nic nebude cca za 2 dny jsem si udělala ovu test a byl slabě pozitivní jen náznak čárky tudiž se bral jako negativní,vyhodila jsem ho a šla spát s tím že budem prostě jen já a můj partner a světe div se podařilo se to a ted čekáme dvojčátka 😉moje rada zní vykašlat se na všechny ovu testy atd,i když je to těžké každá tomu chce co nejvíce pomoct chápu to.Hodit vše za hlavu a ono se to dřív nebo později povede😉.přeji ať co nejdříve ❤

carmilla
26. pro 2016

@jafo Pokud se lékař vyjádřil takto, skutečně bych změnila ordinaci...Dva roky mi nepřipadá málo a pro ženu mi ani nepřijde, že by ve 30 letech měla zase toooolik času - tedy v případě, že se už delší dobu snaží a nic...Evidentně se váš gynekolog ani nesnaží hledat příčinu nezdaru...takže nemá smysl s ním dál ztrácet čas.

leymea
26. pro 2016

Ahoj. Je to hodne cerstve, ale zadarilo se nam ted v cyklu, kdy jsem pila kontryhel ( piju ho uz dlouho), brala listovku uz rok, do toho pyridoxin a b-komplex, mam kratsi lutealni fazi a prej to pomaha, aby se prodlouzila. Musim rict, ze jsem dle metody podle Jonase mela zrovna plodny obdobi. Samozrejme kdyz to takhle vyslo, tak jsme to museli zkusit 😀 a po sexu jsem v den ovulace mela nohy nahoru oprene o zed 😀 jo a brala jsem clostilbegyt, ale ovulaci jsem normalne mela a i presto mi ho doktorka predepsala. A pila jsem grep pred ovulaci, abych mela plodnej hlen 🙂 snazili jsme se pres rok, takze jsme toho vyzkouseli opravdu hodne. Par vysetreni jsme meli, vse v naprostem poradku. Takze nemuzu rict cim to bylo. Hormony? Jonasova metoda? nebo nohy nahoru? 🙂 tezko rict.

medulinek
27. pro 2016

@jafo ten concieve ti muzu poslat,koupila jsem ho v okamziku,kdy uz jsme vedeli,ze to samo nepujde. Jinak ano zmenit doktora a najit si car ( zadanka netreba) on ten doktor ti max udela navic HP,ale u ostatnich vyk9nu by mel problem s proplacenim od pojistovny,zatimco car to ma bez problemu

nevesta2708
27. pro 2016

Milujte se, nesnažte se ❤

ladako
27. pro 2016

Mela jsem to podobne,taky jsme se snazili dva roky, vymenila jsem doktora, zacla jsem cvicit hormonalni jogu,cvicit jsem mela ctyri mesice a prestala jsem myslet na otehotneni a kdyz uz jsme byli objednani do CARu, zjistila jsem,ze jsem tehotna. Chce to nemyslet na to. Drzim palce a moc vam preju,at to vyjde🙂

bruckner
27. pro 2016

@jafo nehrotit to😊

blauen
27. pro 2016

Zajít do CARU aspoň na konzultaci, my se snažili cca 3 a něco roků stačila pak dvě vyšetření imunologie, genetika (k tomu udělat hysteroskopii) nasadit léčbu a do tří měsíců jsme byli v očekávání. Držím moc palečky!

akmeja
27. pro 2016

My sme se snažili přes půl roku a furt nic,pak sem začala užívat Inofolic a manžel Folandrol a povedlo se nám za 3měsíce. Bohužel sem o mimi přišla hned na začátku musela sem na kyretáž. Ale opět se jako zázrakem povedlo a teď máme chlapečka 14týdnů. Takže to nevzdávejte a držím pěsti,ono to výjde 😉

lassii
27. pro 2016

@nevesta2708 souhlas největší,ale někdy je to těžké na to nemyslet 🙂

kika_21
27. pro 2016

@jafo Asi je to babská rada, ale zkusila bych nějaký ženský čaj s kontryhelem-já ho měla z Horoskopu, dr.Popov nebo Grešík, ale jsou jistě i jiné.

margarithka
27. pro 2016

To nemyslet se lehko rekne, ale vsechny zname, kdyz nas to chytne...
Ja se nesnazila dlouho, pravda, ale jak tady nekdo zminoval, zacala jsem pit kontryhel. Dnes je to presne dva roky, kdy jsem usinala s pocitem, ze se stal vanocni zazrak😉
No, o 6 tydnu pozdeji jsme zjistili, ze zazraci jsou dva.
Takze za me: bylinky nic nepokazi a zmena doktora taky ne.

petuik
27. pro 2016

my jsme se snažili o mimi přes dva roky, kdy mi doktorka akorát uměla nadávat, že jsem moc hubená, nemám ms a jsem po těžké nemoci. Tak co bych vlastně chtěla.Po posledním výstupu, jsem změnila doktorku a to při zjištění, že je to majitelka IVF kliniky. Díky této úžasné doktorce, která zjistila během měsíce, že mi nefunguje štítná žláza a ovulace, jsem do 3 m. otěhotněla ( přirozeně ) a teď mám krásnou 10 m dcerku. Jak jsem zjistila , jde jen o přístup a chuť zjišťovat, kde je chyba.

marcicek84
27. pro 2016

@jafo - po roce co to nejde každý normálně doktor začne hledat příčinu...kdo nehledá, tak od takového rychle pryč...

medulinek
27. pro 2016

@nevesta2708 to je krásná rada na první měsíce,ale po dvou letech už to asi nestačí

nevesta2708
27. pro 2016

@medulinek to platí celoživotně a na vše🙂