• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

20. listopadu 2016 
@buba08 No vsak to prave zistujem, ze kde mi to podali, ved to je infuzia. Ale mam info, ze v CAR Martin to robia... lenze cestovat za kazdym do Martina. No tak uvidime.
13. bře 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buba08 No vsak to prave zistujem, ze kde mi to podali, ved to je infuzia. Ale mam info, ze v CAR Martin to robia... lenze cestovat za kazdym do Martina. No tak uvidime.
@jessie222 prosim ta a kolku budes platit za to v tom Brne? Ides do Reprofitu? Nerozumiem tomu, ze preco to nerobia aj v BA, sme tu v tychto veciach riadne pozadu :angry:
13. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Ahoj, paní doktorka je skvělá, snaží se hledat možnosti, když nějaký lék nevyhovuje, chodím k ní už delší dobu. Jak jsi se měla v lázních? Já jsem tam byla v létě a moc jsem si to tam užila :slight_smile:
13. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jela jsem koncem ledna, ale počásko přálo....no úžasně, jak jinak, hlavně odpadne stres, psychika se zlepší, prostě pohodička. No já doufám, že pani doktora pomůže :slight_smile: A ty se snažíš o mimčo?
14. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi už leta.. a k ní chodím také docela dlouho, v lázních mě to také bavilo:slight_smile: a ten aquapark :slight_smile:
14. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, CAR na antolskej picha intralipid :wink:
14. bře 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. bře 2014 ve 22:36 • organicshop13
@coralin ,@crazy11 Ahoj holky dělá Dr. Malíčková taky vyšetření štítné žlázy?
17. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohla bych se k vám přidat?
18. bře 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi
myslím si, že pokud toto vyšetření nemáš, že Ti ho v rámci komplexního vyšetření udělá
18. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi To nevím, mně jí kdysi dávno dělali u nás na poliklinice
18. bře 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenocka004 Ahojky, tak jsem byla na testech.... :frowning2:
18. bře 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka Ahojky, tak mám schválené imunoglobuliny v kapačkách.. uvidíme co to přinese, ale testy mi dopadly hrozně
18. bře 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - držím moc moc palce.
Mě bohužel imnoglobulin moc nepomohl. Mám vysoké TNF Alfa a výsledky mám jednou nahoře jednou dole.
19. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu někdo, kdo měl velmi špatné výsledky TNF alfa i po kortikoidech a pomohly jim k těhotenství Intralipidy?
19. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin a intralipidy ti nezabrali, ci si neskusala? Mne uz prisli vysledky a mam predpisany Medrol a intralipidy + Fraxik. Este nic z toho neberiem, najprv musim tie kortikoidy aspon 2 mesiace.
@otylka_konik inak pri prvych odberoch pred pol rokom som mala TNF alfa tiez vysoke. teraz pri druhych ich mam v norme. vobec nic som v tom obdobi nebrala, kleslo to samo. :confused: ja tym imunologickym vysledkom prestavam nejako verit.

** inak kocky mame aj sukromku, kto nechce pisat oficialne, dajte mi vediet, pridam vas**
19. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka Ahojky, já budu mít imunoglobuliny, před, po a v průběhu transferu. Intralipidy jsem zatím nezkoušela . Medrol jsem měla před tím, byl lepší než prednison, ale hodně jsem přibrala.
19. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otylka_konik TNF Díky. Alfa moc dobře znám, to jsme na tom podobně. Kolik je máš? Já je mám pořád nahoře a klesnou mi jen po lécích, ale po transferu a neúspěchu hned taky vyletěj. Měla jsi injekce nebo kapačky? Jak jsi na to reagovala?
19. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - já mám 70% tedy teď naposled to bylo 69.9 a v lednu 49 - po celou dobu beru od října 12mg Metypredu a výsledky jsou děsné. :angry:
Jdu do skupinky Leonetky - jsi tam také? Probereme to tam.
19. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem pichat ten intralipid..mali ste z neho nejake neziaduce ucinky? kazdy ma s tym strasi ...
20. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka ahoj, mozes ma pridat do sukromky, dakujem :slight_smile:
20. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, tak ti imunoglobuliny nakoniec schvalili? to je super, teraz uz len aby zabrali, drzim palce :slight_smile:
20. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zibi kto ti ich pichne? predpisal ti ich imunolog?
20. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka bola si na vysetreni u Malickovej alebo kto ti navrhol liecbu medrol - intralipidy - fraxik?
20. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud jsme objednaní k MUDr. Malíčkové, kolik je potřeba celkem absolvovat "návštěv"? Vstupní vyšetření a tam udělají vše, takže jen jedna? Nebo je potřeba přijít víckrát? Děkuji
20. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buba08 mne ich predpisala girovska a pichne mi ich imunolog v nasom meste som sa dohodla s nim a nemusim nikde chodit co som rada :wink:
20. bře 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buba08 to uvidíme, díky
20. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sismisi Ahoj, záleží co ti najde.... ale při první návštěvě dostaneš papíry na krev a pak určitě jdeš znovu, až budou výsledky z krve, cca za týden. Pak dle potřeby
20. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otylka_konik Ahoj a jak snášíš Metypred? v té druhé skupině jsem také... snad. Jinak to máš teda dost podobně jako já, což mě teda děsíš.
20. bře 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otylka_konik @coralin ste tam uz obe. ved vam musela dost aj do posty notifikacia :confused:
21. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek