Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

pimpulka1
6. srp 2009

Jarmila Podhorná - jen doporučuji. Její tinktury a kúry zn. Naděje také používám 🙂 http://www.nadeje-byliny.eu/Kury/180-Kura-K05-D... tuhle jsem brala já a je tam i pro muže http://www.nadeje-byliny.eu/Kury/180-Kura-K05-D... brali jsme s manželem 😉

ladus77
6. srp 2009

Ahoj Pimpulko, tak to je super, ze vam to dopadlo ok. Ja uz bych taky tak moc chtela. Porad mi to nejak mozek nebere jakto ze se nam to jeste zhorsilo. Vsich ostatni jsou tady ok, jenom ja ne... asi jsem nejaky exot ☹ Hlavne to neberte tak ze vam to nepreju, to urcite ne, ale ja chci takyyyyy...
Manzel uz mi taky rika, ze je to naprd, a ze to nemam brat, kdyz se mi to potom jeste zhorsilo a ze pry priste uz budu mit vysledky nula 😒 No, zatim je to sranda, ale nevim, trochu se toho bojim. Proste na to asi nereaguju jako ostatni a taky me ten PRednison stve, jak pise Markila.
Dost nadeje vkladam do te pani doktorky Malickove, snad navrhne nejake jine reseni, nebo to uvidi z jineho uhlu, no nevim...urcite pa poreferuju. Zitra odjizdime na hory, tak si aspon vycistime hlavu 🙂

ladus77
6. srp 2009

Ahoj ivka 105, vitam te mezi nama. No, je to tezky, ale 3 mesice zatim nic nejsou. Ja bych asi volila IUI, IVF se hrozne bojim, zatim bych do toho nesla. Navic vam se uz zadarilo prirozene, takze to urcite vyjde, drzim pesti 🙂 🙂 🙂

katapola
7. srp 2009

Ivko, ahoj, jen se zeptám, dělali ti vyšetření na trombofilní mutace?

ivka105
7. srp 2009

Ahoj, jak jsem psala mám za sebou i genetiku a nic se nenašlo. Tedy ani trombolfilní mutace. Nebo to se dělá na hematologii?

katapola
7. srp 2009

Aha, tak to nevím, že je to spojené vyšetření. Mi dělali pouze vyšetření karyotypu a u toho trombofil.mutace jsem automaticky neměla. Toto vyšetření bych měla mít příští týden a ponesu krev na hematolku.

kapunka
7. srp 2009

pimpulka - gratuluju !!! mužeš mi písnout jaký jsi měla hodnoty předtím a jaký ted?? a brala jsi k tomu prednisonu další vitamínky jako wobenzym???? držím ti palečky!!!! 😎

ivka105
7. srp 2009

Ladus77 mám stejný názor. Dnes budu volat asi do Podolí a poptám se na nějaké řešení. Docela mě překvpilo, že mám mít v braní Prednisonu nějakou pausu. Vůbec mi to nikdo neřekl. Jsou to holt starosti. Chvílema se na to chci už vykašlat, ale pak si řeknu, že když jsem došla až sem, tak se nevzdám. Snad to jednou vyjde a já budu šťastná a vše hodím za hlavu. Co si nevydupeš tak nemáš.

cukor
7. srp 2009

ahojte 😉 môžem sa pridat?mne zistili trombofiliu na hematologii.beriem prednison a hematologička mi k tomu kázala aj 3x3 wobenzym+vitaminy skup.B.o mesiac si začnem pichat fraxiparin-na riedenie krvi a potom možno......ale ten prednison aj mna štve.....a koncom mesiaca idem k moru,tak som mala obavu či sa môžem slnit ale dr.mi povedala,že ked to nebudem prehánat tak nič sa mi nestane.

kapunka
7. srp 2009

já jsem taky byla na sluníčku dost dlouhou dobu a nic... 😀 jinak taky papakám k prednisonu wobenzym 3-3-3- snad to při hodnotách

na sperma 34% na směs 39% trofoblast 74%

pomůže... 😔

kapunka
7. srp 2009

a jim to chilli 😎

cukor
7. srp 2009

a načo je dobré to chilli?

lucule
7. srp 2009

ladus, sice jsi tady jedina ktere se vysledky zhorsili ale ani jedna z nas po preleceni zatim neotehotnela, takze zacinam dost pochybovat zda cela lecba mela vubec cenu 😒
Marki vubec se ti nedivim, ze jsi s lecbou uplne prestala... Ja zatim jeste nemam odvahu vysadit prednison uplne, jeste chvili budu v lecbe pokracovat a pak zajdu na konzultaci k jinemu imunologovi nez do Podoli.

kapunka
7. srp 2009

to je teda povzbuzení... 😢

lucule
7. srp 2009

kapunka, nekomu lecba pomohla. Jinde v diskuzi jsem se docetla, ze nektere holky otehotnely po lecbe 5mg prednisonu. Kazdy na tuto lecbu reaguje jinak a doufam, ze Tobe a ostatnim holkem lecba pomuze 😉

kapunka
7. srp 2009

a lucule - jaké jsi mela na imuno hodnoty????? a kolik jsi toho prednisonu brala? 😲

lucule
7. srp 2009

kapunko mela jsem sperma partnera 43%, po lecbe 64%, sperma cizi 45% pak 65%. Na kontrolu jsem sla za 10 tydnu a brala jsem (tak jako tady vsichni co byly v Podoli na vysetreni) 5 mg prednisonu a wobenzym 9 denne.

pimpulka1
7. srp 2009

Kapunko, já doma nemám staré výsledky, ale měla jsem dvě hodnoty jen málo pod normu, a jedna byla 35% .. teď mám hodnoty na sperma partnera 113% (norma 65-120), směs cizích sp. 83 %( 65-120) a trofoblast 114%
( 75-120). Vybrala jsem jedno balení Wobenzymu, ale přišlo mi to moc drahé, tak jsem brala a beru http://www.nakupujeme.cz/dedekkorenar/index.php...

jasmina309
7. srp 2009

Pimpulka, tak to mě moc těší!!! Číst tvé řádky o zdaru při dnešním dni!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Super- a ted šupky hupky na manžu 😀
Ivko- vítej!
Taky to nemáš holka lehký, ale nevzdávej to, máš větší šance než mnohá z nás i přes tolik nrzdarů! Radila bych max. IUI. Ale samozřejmě je to názor laika a osobní. DR vědí víc jak s váma pokračovat.

kapunka
7. srp 2009

pimpulka - to jsou hezký výsledky 🙂

lucule - a pokračuješ dál nebo ti řekli že je to ok???

lucule
7. srp 2009

kapunka rekli ze je to OK, snizily davku prednisonu na 2,5 mg, kterou mam brat az do otehotneni.

kapunka
7. srp 2009

tak vidíš třeba ti to pujde... 😎 my bohužel mužeme jen IVF

lucule
7. srp 2009

kapunka v tom doufam ze to pujde 😉

kapunka
7. srp 2009

ja jsem z tebe mela pocit že tomu nevěříš...

kapunka
7. srp 2009

a jak dlouho to po léčbě na imuno zkoušíte??

ivka105
8. srp 2009

Aho holky, tak jsem opět mezi váma. Dnes jsem v práci do 18h. a venku tak nádherně. Ale od zítřka mám dovču, sice týden, ale bodne. A večer po práci se s miláčkem pojedem mrknout do LBC, jsou pěkné slevy, tak se mrknu po nějakých hadříkách atd.
jasmina309 díky za podporu. Ale jak tu čtu, tak se po přeléčení asi moc holkám otěhotnět nepodařilo. Včera jsem volala do Podolí, ale dr. má dovču a doktorka tam už nebyla, tak to prubnu v Po. A musim si v něčem udělat jasno. Nechci brát někomu iluzi, ale mám pocit, že po tom Prednisonu se protilátky utlumí, ale blokují otěhotnět. Nerozumím tomu, ale já po clostylu otěhotněla před léčbou normálně a teď po dvakrát nic. Tak uvažuji o IUI, ale můj gynekolog moc pro to není. Prý může vajíčko oplodnit spermie, která by za normálních okolností ani k vajíčku nedorazila a pak můžu potratit nebo mít zamlklý potrat. A když se nad tím zamyslím, tak má pravdu. Musim něco vymyslet jak to obejít.

kapunka
8. srp 2009

ivka - ahoj - já tomu taky moc nerozumím - ale jak by měly bránit otěhotnění???? když naopak když nejsou utlumené tak brání???? 😝

ivka105
8. srp 2009

Myslím ten Prednison, že něco blokuje. Něž jsem začla Prednison brát, tak jsem po stimulaci otěhotněla hned, ale vždy potratila. Buď dýl nebo s opožděnou menstruací. Tak je to divný. A ten ani ťuk. Tak se chci poradit o dalším postupu. Nechci si něco ordinovat sama, to ani nejde. Chci využít toho, že mám protilátky srovnaný, tak přemýšlím o IUI, ale už se bojím, abych nebyla zase zklamaná. Raději bych to zkusila přírodně.

pimpulka1
8. srp 2009

Ivko nemyslím si, že by Prednison bránill otěhotnění, stačí se mrknout na tu plnou nástěnku fotek mimísku v čekárně v Podolí 😀 Dočkáme se, jen to chce tolik nehrotit. Většinou, když se člověk ně něco moc upne, tak jako napotvůrku to nejde. Včera jsem na netu našla jeden příběh holčiny, která také prošla léčbou v Podolí a má malého broučka. 😉 S manželem začneme asi v září zadělávat 😀

ivka105
8. srp 2009

To je fakt, ale upřímě. Kolik z nich se to povedlo přirozeně. Začínám mít názor, že se tomu musí pomoci.