Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bébé-Confort Streety Plus je novější verze původního Streety. Streety Plus se prodává s Mix&Match setem, kterým si kočárek dotvoříš vybranou barevnou vložkou, polstrováním pásů a stříškou se sladěnou vnitřní stranou. Můžeš ho také zakoupit v kombinaci s klasickou skládací hlubokou korbou Foldable Carrycot a autosedačkou.

Streety Plus je sportovní kočárek vlastnostmi připomínající spíše kočárek golfový. Menší kola jsou určena na nenáročné městské povrchy. Zabrzdíš je jednoduchou brzdou aktivovanou stiskem jedné strany a deaktivovanou stiskem druhé. Konstrukce je pro hladší jízdu dvojnásobně odpružená. Do kompaktního rozměru ji dokážeš složit i jednou rukou pomocí točivého mechanismu na rukojeti, který je na Plus modelu minimalističtější a v černé barvě. Výška rukojeti je o něco vyšší než u původního modelu, nedá se výškově nastavit.

Díky paměťovým tlačítkům se dají nástavby odebrat z konstrukce i jednou rukou. Měkce polstrované sedadlo můžeš dvěma páčkami vzadu polohovat až do lehu. Při naklápění zádové opěrky se automaticky zvedá i opěrka nohou. Dětské madlo je nově klasické tyčové madlo s možností odklopení nebo úplného sundání. Streety Plus vyšel také pod značkou Maxi-Cosi jako Maxi-Cosi Streety Plus.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
102 × 56 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
88 × 35 × 30
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.