Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bumbleride Queen B je jedním z původních modelů značky, na trhu dostupný již od roku 2004. Je to klasický typ kočárku s retro podvozkem, avšak v provedení vhodném i pro moderní rodiče. Přední kola jsou otočná, i když ne o 360 °. Otáčejí se sice v omezeném rozsahu, na rozdíl od kočárků stejné kategorie ale zajistí mnohem jednodušší manévrování.

Starší modely Queen B (rok 2009 a níže) byly v nabídce jako samostatný sporťák s volitelnou vaničkou anebo autosedačkou, připojitelnou na sedadlo pomocí popruhu. Od roku 2010 je Queen B dostupný v dvojkombinaci, přičemž stříška je společná pro obě nástavby; autosedačku si můžeš ale nemusíš přikoupit. Sedadlo je plně otočné a polohovatelné až do lehu - na výběr máš několik poloh zádové i nožičkové opěrky. Vleže se zvednutou opěrkou nožiček může dokonce plně nahradit hlubokou vaničku, neboť je ze všech stran relativně uzavřené. Výhodou je i mohutná stříška preklopitelná až před sedadlo, přinášející kompletní ochranu před sluncem či větrem.

Ve výbavě kočárku najdeš i pláštěnku, nánožníky, držák na nápoje nebo pumpu na kola. Jedním z volitelných doplňků je Toddler Seat - přídavné sedadlo nasunutelné před hlavní sedadlo, namísto madla. Je to menší sedačka bez možnosti polohování, vhodná zejména na převážení dítěte v případě, že už samo dále jít nedokáže/nezvládne. Nenahradí však plnohodnotný kočárek pro dvojčata anebo věkově blízké sourozence.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 58 × 107
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
91,5 × 58 × 50,8
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.