Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Casualplay Kudu 3 je originální tříkolka organických tvarů inspirovaná přírodou. Za svůj unikátní dynamický design získala několik ocenění. Konstrukce je poměrně robustní a stabilní, přitom ale snadno ovladatelná. Efektním detailem je i teleskopická rukojeť potažená kůží. Bezúdržbová kola s pneumatikami jsou pro hladkou jízdu v jakémkoliv terénu individuálně odpružená. Konstrukce kočárku je dostupná v šedé, černé a bílé barvě. Dokážeš ji složit i s nasazeným sedadlem, které se dá kompaktně přeložit v polovině. Po složení je Kudu 3 jednou z nejkompaktnějších tříkolek.

Ergonomické sedadlo můžeš otáčet a polohovat až do lehu vhodného i pro nesedící miminka. V základě je černé sedadlo doplněno barevnou stříškou a sladěným pratelným vnitřním potahem. Stříška spolu s chrániči popruhů se dá dokoupením odlišných barevných setů střídat. Pro miminko od narození je určena některá z hlubokých vaniček Casualplay s Unisystémem. Připojit můžeš i autosedačku Baby Zero Plus nebo polohovatelnou Sono anebo Prima, které dokáží téměř úplně nahradit hlubokou vaničku.

Starší modely Kudu 3 poznáš podle nafukovacích kol, pevné nenastavitelné rukojeti, zcela síťované prodlužovací části stříšky a kratší opěrky nožiček. Kudu je dostupný i v městštější čtyřkolové variaci Kudu 4.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
9,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 60 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
81 × 60 × 36
Původ značky
Španělsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.