Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Cosatto Wonder je luxusní kočárek retro typu. Kolébavá ocelová konstrukce spolu s blatníky na kolech, rukojetích i madlu barevně ladí se vzorem potahů. Velká neotočná nafukovací kolečka zvládnou i náročnější terén. Hluboká vanička i sportovní sedadlo naklikneš na konstrukci v obou směrech. Obě nástavby můžeš i polohovat. Trojkombinaci doplňuje sladěná autosedačka s adaptérem, která je buď součástí setu nebo v nabídce samostatně.

Wonder vyšel ve třech barevných verzích - cukříkově růžové Bonbon se vzorem květin, geometrické Hepburn inspirované stylem známé herečky a Kew s ptáčky a žlutými detaily. Každé provedení bylo vydáno v limitované edici v počtu 500 kusů a každý z nichž je označen číslem.

Ke kočárku náleží i bohatá výbava: slunečík, přebalovací taška, nánožník na vaničku, fusak, který rozzipsuješ na podložku, moskytiéra, pláštěnka a pumpa na kola. Nánožníky fusaku jsou u každého provedení uvnitř vypletené jiným stylem: copánkový vzor u Bonbon, bouclé u Hepburn či žebrovaný úplet u Kew. I přebalovací tašku má každá barevnost v odlišném stylu.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
19
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
101 × 56 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90 × 56 × 48
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
ocel
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.