Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Hartan Racer S je předchůdcem modelu Racer GT, od kterého se liší v první řadě předními zdvojenými koly. Tento full-size sportovní kočárek je díky možnosti kombinace možné používat již od narození. Konstrukce Racer S je pevná a robustní, pro hladkou jízdu plně odpružená - tvrdost pružení dokonce můžeš regulovat. Po složení je ale v poměru ke své velikosti a terénnímu výkonu poměrně kompaktní.

Přední otočná kola využiješ zejména ve městě. Nahradit je můžeš dokoupitelnou Quad nápravou s neotočnými většími koly, se kterými projedeš i náročným terénem. Zajistíš je brzdou "Wippmatic" aktivovanou stlačením červené strany a deaktivovanou stisknutím zelené. Tu můžeš doplnit volitelnou ruční zpomalovací brzdou.

Sportovní část je měkce polstrovaná termoizolačním materiálem a plně pratelná. Sedadlo lze napolohovat až do lehu. Opěrku nožiček můžeš dokonce prodloužit a zvětšit tak ložnou plochu sedáku. Před sluncem nebo větrem dítko ochrání mohutná stříška s kapsou. V horkých dnech oceníš možnost větrání. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška Soft předělatelná na fusak, pevná vložná taška Kombi anebo skládací vanička Falta. Pomocí adaptérů lze připojit i autosedačku.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
111 × 62 × 99
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 62 × 55
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.