Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Hot Mom s přívlastkem Egg je multifunkční designový kočárek s vysoce umístěným, výškově (60-87 cm) nastavitelným sedadlem tvarem připomínajícím vajíčko. Design kočárku vychází z high-endového Mima Xari, který kopíruje zejména typem sedadla specifického oblého tvaru. Sedadlo korýtkového typu je kompletně potažené koženkou, v nabídce je ve čtyřech barvách. Existují však i verze s textilními potahy. Při koupi si k němu volíš některý z barevných setů polštáře a polstrování pásů. Můžeš ho polohovat ve třech polohách celkovým nakloněním. Na rám sedadla zároveň můžeš po odzipsovaní "skořápek" navléknout skládací hlubokou vaničku, kterou můžeš používat již od narození. Stříška a madlo je společné se sportovní částí. Dokoupit lze i autosedačka, ke které jsou již v základním balení dodávané adaptéry. Ve výbavě kočárku je také pláštěnka, moskytiéra a nánožník.

Konstrukce specifického tvaru je taktéž dostupná ve čtyřech barvách. Je vyrobena z pevné hliníkovo-hořčíkové slitiny, na základě čeho se chlubí až 50kg nosností. Složíš ji jednoduše a na poměrně ploché balení, ale až po odnětí sedadla. Kromě odpružení přispívají k hladší jízdě i zadní kola s pěnou plněnými pneumatikami.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
18,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
116 × 64 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87 × 64 × 38
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník, hořčík
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
50
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 18
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Ať dělám co můžu, nelze mi objednat. 🤔
Bohužel, je to věc co nejdříve musiš najít na aliexpresu nebo podobných stránkách (do vyhledávače napsat 'Hot Mom' a browsovat), a najít ponuku s akceptovatelným poštovným Dále musíš být registrována, zaplatit, čekat (může to být 2 týdny, ale i 60 dní čekání).
Zdravím, kde se dá koupit, prosím?
Ahoj, kočárek lze zakoupit především na stránkách typu aliexpress (do vyhledávání tam zadej jeho název).