Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iCandy Peach chystá pro rok 2018 velký facelift, tedy pátou generaci ikonického variabilního modelu Peach. Novinkou budou kromě množství funkčních vylepšení nové barvy potahů nástaveb a tři provedení konstrukce: chromová s hnědou koženkovou rukojetí, Phantom tmavá šedá s černou koženkou a Satin světlá s černou koženkou. Zvětšený už tak velký nákupní koš bude také mít vyšší nostnost - až 10 kg. Jeho sučástí je i odnímatelná taška pro jednodušší přenášení naložených nákupů. Odlehčená konstrukce s odpružnými koly zvládne i mírně zhoršené podmínky. Složíš ji nově jednou rukou. Po složení se také automaticky uzamkne proti rozložení.

Nové bude i zvětšené sedadlo polohovatelné do čtych pozic místo původních tří. Stříšce přibyde uzavíratelné náhledové okénko s větráním. Dětské madlo bude nejen odnímatelné, ale i odklopitelné pro jednodušší vkládání dítěte do sedadla. Huboká korba se u Peach 2018 nebude dokupovat samostatně. Podobně jako u dalších iCandy modelů stačí dokoupit set potahů, které stačí navléknout na rám sedadla. Nová korba tak bude i prostornější.

Na konstrukci mohou být pomocí Pip konverzních adaptérů a zvyšovacích adaptérů nasazená dvě sportovní sedadla, dvě zvětšené korby, dvě autosedačky nebo jakékoli kombinace. Stejně jako u modelu Orange budou děti moci díky adaptérům sedět v sedadlech za sebou “jako v kině”, takže zadní sedadlo bude umístěné o něco výše. Obě děti tak budou mít dobrý výhled. V sourozeneckém módu se dvěma sedadly a jedním korbovým setem se kočárek označuje názvem Peach Blossom a dá se zakoupit v Blossom setu. Pro využití pro dvojčata od narození je v nabídce se dvěma korbovými sety a dvěma sportovními sedadly jako Peach Twin. Kočárek si můžeš personalizovat barevnými vložkami i množstvím dalších doplňků, například vylepšeným Duo-Podem - oboustranným fusakem odzipovatelným na podložku s letní a zimní stranou.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
12,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 61 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 61 × 29
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.