Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iCandy Peach 3 (uváděná obvykle bez čísla) je třetí generací nejoblíbenějšího modelu značky Peach z roku 2014 (s přidáním koženkové rukojeti a madla v roce 2016). Je to luxusní variabilní sportovní kočárek s možností kombinace, který se také dá změnit na sourozenecký tandem pomocí konverzních adaptérů. Ty jsou největší změnou oproti předchozí verzi. Na rozdíl od staršího tyčového dvojadaptéru má Peach 3 zvyšovací adaptéry. Extendery jsou už v ceně kočárku, ale dají se zakoupit i samostatně. Sedí i na starší verze, ale jen ty s rozšířeným košíkem. Dají se na zvýšení sedadla použít i v jednomistném módu - ať už pro bonding s rodičem, nebo použití např. u stolu. V tandemovém módu zase zjednodušují montáž a zvětšují prostor mezi dětmi. Druhé sedadlo má vlastní spodní Pip adaptér, díky kterému ho nově můžeš otočit i směrem k rodiči. Zvýšená byla i nosnost sedadla na až 25 kg pro jedno dítě.

Pevná konstrukce je dobře ovladatelná i plně naložená. V trojkové verzi si můžeš zvolit i její barvu sladěnou s orámováním sedadla. Na výběr je matná černá, nebo lesklá chromová. Na rukojeti najdeš přidané gumové kroužky, které ji chrání proti poškrábání při skládání. Širší kola s novým tmavým výpletem a kvalitním odpružením zvládnou i zhoršený terén. Kočerek je na tandem velmi kompaktní, dokážeš ho složit dokonce jednou rukou. Dá se to doknce i s nasazeným sedadlem v kterémkoli směru.

V jednomístném módu je sedalo otočné a dá se polohovat do lehu celkovým nakloněním. Přizpůsobit můžeš i nožní opěrku. Pro starší dítě je možné kapacitu sedala mírně zvětšit zvýšením polohy stříšky. Dokoupením hluboké vaničky a/anebo autosedačky s adaptéry vytvoříš z Peach 3 kombinaci podle svého přání. Nástavby je jednoduché z konstrukce sundat díky paměťovým tlačítkům.

V sourozenckém módu se dvěma sedadly a jednou korbou se kočárek označuje názvem Peach Blossom a dá se také zakoupit v předpřipraveném Blossom setu. Pro využití pro dvojčata od narození je v nabídce se dvěma hlubokými korbami a dvěma sportovními sedadly jako Peach Twin. Kočárek si můžeš personalizovat barevnými vložkami i množstvím dalších doplňků.

iCandy Peach 3 vyšel i ve speciálních Designer Collections (DC) - v roce 2015 Classic Edition a Black Edition s výraznými oranžovými koly, v roce 2016 Midnight Edition v odstínech tmavomodré s bronzovými akcenty a v roce 2017 Dusk Edition laděná do šedé kombinující matné a lesklé prvky.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 60 × 72
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 60 × 28,5
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.