Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iCandy Peach All-Terrain je trojkolovou verzí oblíbeného Peach bez možnosti připojení sourozeneckého sedadla. Peach All-Terrain je vhodný do každého, i náročného terénu. Vychází z předchozího iCandy Peach Jogger bez funkčních změn, odlišuje se jen novými barvami potahů bez loga broskve.

Konstrukce Peach All-terrain s velkými odpruženými nafukovacími koly je lehce ovladatelná. Před skládáním je potřeba z něj sundat právě používanou nástavbu. Pro co nejkompaktnější rozměr po složení se dá po odebrání předního kola zahnout náprava nahoru. Součástí prostorného nákupního košíku je speciální kapsa s pumpou na kola.

Korýtkové sportovní sedadlo s vysokou nosností můžeš otáčet a polohovat do lehu celkovým nakloněním. Přizpůsobit je možné i opěrku nohou. Dokoupitelnou hlubokou korbou nebo autosedačkou s adaptéry vytvoříš z Peach All-Terrain kombinaci podle přání. Nástavby je jednoduché z konstrukce odebrat díky paměťovým tlačítkům. Kočárek si umíš personalizovat dokoupitelnými barevnými vložkami a dalším volitelným příslušenstvím. Novinkou pro rok 2018 je dokoupitelná přední náprava, kterou z All-Terrain vytvoříš čtyřkolovou verzi. V roce 2018 také vychází nová speciální edice iCandy for Landrover právě s touto čtyřkolovou nápravou.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 60 × 89
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
73 × 60 × 28,5
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.