Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
iCandy Pear je sourozenecký kočárek se dvěma sedadly umístěnými za sebou, který se dá využít i pro jedno dítě. Pear je také možné vytvořit z modelu Apple dokoupením Apple to Pear konverzního setu.

Pear zakoupíš se dvěma korýtkovými sedadly, která je potřeba nasadit na speciální adaptér. Každé sedadlo patří do vlastního barevně odlišeného místa. Pro otočení sedadel musíš otočit celý dvojadaptér. Je nutné, aby obě sedadla směřovala stejným směrem, nedají se nasadit proti sobě nebo zády k sobě. Sedadla menších rozměrů nejsou stejná. Jedno je o něco větší než druhé, proto jsou vhodnější pro staršího a mladšího sourozence. Dají se ale využít i pro dvojčata od narození - dokoupitelným setem látek je dokážeš přestavět na hluboké korby. Jedno sedadlo se dá také zkombinovat s hlubokou korbou nebo autosedačkou s vlastními adaptéry. Je také možné na konstrukci nasadit dvě autosedačky, ty dokonce dokážou směřovat i proti sobě. V případě využívání kočárku pro jedno dítě naklikneš větší sedadlo do úchytů pro dvojadaptér. Kombinací nástaveb vytvoříš podle potřeby až 20 různých kombinací.

Konstrukce Pear je odpružená a lehce ovladatelná. Je možné ji složit i s jedním sedadlem ve směru jízdy, ne ale se dvěma. Kočárek přizpůsobíš Flavour packy - barevnými sety stříšky, podložky a ochranných polštářků na bezpečnostní popruhy. Na výběr je i mnoho dalších doplňků.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
20,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 60 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89,5 × 60 × 34,5
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.