Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Invictus V-Print je novinkou jara 2018. Je to moderní kombinovaný kočárek s poměrně robustní a odpruženou, přitom ale relativně skladnou hliníkovou konstrukcí. Od původního modelu značky V-Plus se liší novým typem sportovní sedačky s vysokou nosností a prodloužitelnou plastovou opěrkou nohou. Konstrukce je na výběr v množství barev včetně dřevěného provedení. Celý kočárek si také můžeš plně nakonfigurovat online.

Kombinace se skládá z prostorné hluboké vaničky s polohováním a do lehu polohovatelné sportovní části s měkkým polstrováním. Obě nástavby jsou plně otočné a umístěné na konstrukci výš. Ve výbavě najdeš i nánožníky, pláštěnku, moskytiéru a přebalovací tašku. Je možné si dokoupit i autosedačku s adaptéry a vytvořit tak trojkombinaci.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 56 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
67 × 56 × 34
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
24
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Prosím má někdo tento kočárek? Jak jste spokojení? Nikde není žádná recenze.
Ahoj, V-Print je jedním ze dvou novějších modelů značky Invictus, proto ještě nenacházíš recenze online. Maminy ho předpokládám teprve okukávajú a začínají využívat. Doporučuji se občas podívat sem na kočárkopedii, zkoušej také čas od času kontrolovat slovenskou kočíkopédiu (https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/). Možností je i skočit se na něj ho podívat v realitě - ať už do prodejny, nebo například na veletrh.