Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Kiddy Evostar 1 je vysoce variabilní sportovní kočárek s možností vytvoření plnohodnotné kombinace, ale také dvojmístné verze vhodné jak pro dvojčata, tak i pro věkově blízké sourozence. Konstrukce kočárku je pevná a plně odpružená, aby zvládla jízdu v různých podmínkách i při velkém zatížení. Gumová kolečka s Tru-Ride technologií jsou kompletně bezúdržbová, vlastnostmi se přitom přibližují komfortu nafukovacích pneumatik. Zabrzdíš je jednoduchou, boty šetřící brzdou aktivovanou i deaktivovanou stlačením. Konstrukci bez sedačky složíš na poměrně kompaktní rozměr, ve složené poloze stojí kvůli jednoduššímu uskladnění samostatně.

Sedačku korýtkového typu můžeš na konstrukci otáčet a nakloněním polohovat až do ležící pozice. Individuálně můžeš nastavit i opěrku nohou do jedné ze čtyř poloh. Sedačka je vhodná přibližně od 6 měsíců, pro novorozence si můžeš dokoupit autosedačku s adaptéry či skládací hlubokou vaničku. Autosedačky značky Kiddy jsou polohovatelné až do lehu, takže pokud si obstaráš tu, hluboká vanička není nutná. Evostar 1 vyšel i ve speciální edici potahů nástaveb Heritage Edition.

Pomocí setu vrchního a spodního adaptéru a dokoupitelné druhé sedačky, vaničky či autosedačky se dá z Evostar 1 vytvořit libovolná kombinace pro dvě děti stejného či rozdílného věku. V případě využívání dvou sedaček je ale možné je obě vozit jen ve směru jízdy, ve dvojverzi sedačky otočné nejsou. Při kombinování nástaveb může také nastat omezení v polohování sedačky.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
13,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 59 × 85
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
68 × 59 × 34
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
25
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.