Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
MamaKiddies Fox je moderní kombinovaný kočárek se sedátkem typu 2v1, které dokážeš uvolněním popruhů jednoduše předělat na hlubokou vaničku. Ve vaničkovém módu má děťátko množství prostoru, jeho pohodlí zvyšuje i dodávaná podložka. Ve sportovním nastavení je nástavba korýtkového typu, polohovatelná celkovým nakloněním. V letních dnech oceníš mohutnou stříšku s kšiltem, na zimu je zase kočárek vybaven nánožníkem. V základní výbavě najdeš také autosedačku s adaptéry, přebalovací tašku, pláštěnku a moskytiéru.

Originální konstrukce s efektně zdvojenými zadními tyčemi je po složení poměrně kompaktní, systém skládání je jednoduchý a zahrnuje i praktickou integrovanou rukojeť. Umožňuje také nasadit nástavby výše, aby děťátko bylo k tobě blíže. Pro rychlou změnu směrování sedadla nebo překonávání terénu zadními neotočnými koly dokážeš také rukojeť přehodit na druhou stranu. Výhodou je jak centrální brzda umístěná na boku rukojeti šetřící tvé boty, tak uzavíratelný nákupní košík přístupný po odklopení zepředu i zezadu.

Parametry

Typ
trojkombinace
Hmotnost (v kg)
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
103 × 61 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
65 × 61 × 27
Původ značky
Maďarsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 18
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Cena šedého kočárku???
Zdravím, pro cenu třeba navštívit prodejce této značky, což je web kocarkysnu. Cena se pohybuje kolem 6tis.
Dobrý večer, prosím, jde ke kočárkům přidělat stupátko pro druhé cca 2lete dítě a které? Ráda bych objednala. Děkuji, s pozdravem Holubova
Zdravím, já bych objednala jedno z dvou nejlépe sedících univerzálních stupátek na trhu, a to buď Bumprider, anebo Lascal Buggyboard (Mini nebo Maxi). Ty jednoduše pasují nejlépe a umí se nejvíc přizpůsobit konstrukci různých tvarů.