Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mikrus Stars II je jedním z nejoblíbenějších modelů značky. Je to robustní a přitom elegantní kombinovaný kočárek za dostupnou cenu, všestranně využitelný v každém terénu. Hladké jízdě napomáhají nejen nafukovací kolečka, ale i odpružení všech koleček se středovým pružením navíc.

Hluboká vanička nabízí mnoho prostoru, i možnost polohování zad. Sportovní část můžeš polohovat v zádové i nožičkové části až do lehu. Kromě dvojkombinace si můžeš zvolit i trojkombinaci s autosedačkou s adaptéry. Součástí kočárku je i kompletní základní výbava – pláštěnka, moskytiéra, nánožníky na všechny nástavby a přebalovací taška.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
15
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
120 × 60 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 60 × 37
Původ značky
Polsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Dobrý den, jdou koupit adaptéry na autosedačku? Nikde jsem je neviděla, ztratila jsem je.
Dobrý den, samostatně jenom tak dostat nejsou. Odporučila bych kontaktovat prodejce, kde jste model zakoupila - a jestli nevíte, kde koupený byl (je kupř. z bazaru), zkuste napsat aktuálním prodejcem s tímhle problémem - měli by je vědět za poplatek doobjednat jako díl. Našla jsem ho zatím jenom tady: https://agami.cz/kocarky/628-kombinovany-kocarek-3v1-mikrus-stars-ii-barva-bezova-009819.html Druhou možností by bylo kontaktovat rovno výrobce, https://www.mikrus.com.pl/producent-wozkow-dzieciecych - no jsou to Poláci, tak bych zkusila alespoň angličtinu...