Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mountain Buggy Nano V2 je druhou generací ultralehkého, ultra kompaktního sportovního kočárku Nano. Ve dvou krocích ho dokážeš složit na rozměr větší tašky. V nové verzi má sedadlo několik vylepšení. Bezpečnostní popruhy se zapínají jednodušeji díky nové sponě. Pro letní dny je stříška větší a má prodloužený kšilt, za sedadlem sa také nachází síťovaná část pro lepší proudění vzduchu. Opěrka je o něco delší, takže i větší dítě se pohodlně vyspí. Je možné ji totiž polohovat až do lehu. Nano je tak vhodný prakticky od narození. Pro větší komfort novorozence je v nabídce i nová vložná vanička Cocoon s vlastní stříškou. Pomocí pásů a gumiček ukrytých pod sedadlem můžeš také ke kočárku připojit autosedačku.

Nano V2 má díky zúženým kolečkům ještě užší stopu, takže ovládání je bezproblémové i ve stísněných uličkách. Jeho minimalismus a poměrně otevřené sezení ho předurčují hlavně k cestování. Množství dokoupitelného příslušenství ale umožňuje kočárek využívat také jako hlavní kočárek pro aktivní rodiče nebo pro ty s menším prostorem ale většími nároky. Na výběr máš madlo, zimní podložku, fusak, lyže na sníh nebo písek či připojitelnou koloběžku pro staršího sourozence. Nano V2 vyšel i v limitovaných edicích Year of the Monkey (2016), Year of the Rooster (2017) nebo Year of the Dog (2018), jejichž součástí je i sladěná podložka.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
5,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
98 × 54 × 104
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
53 × 51 × 31
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

Kde lze v ČR koupit, prosím?
Ahoj, z eshopů je aktuálně (duben 2019) dostat na Webkocarky (https://www.webkocarky.cz/eshop/chicco-nano-year-of-dog-limitovana-edicia-mountain-buggy-2018-31407.php) a Ráj dětí u Kohouta (https://www.rajdetiukohouta.cz/Kocarek-sportovni-Nano-Nautical-Mountain-Buggy-2016-d31368.htm nebo limitka https://www.rajdetiukohouta.cz/Kocarek-sportovni-Nano-Year-of-Dog-Limitovana-edice-Mountain-Buggy-2018-d31367.htm).